Izģērbj “pliku”! Krievijas TV dziednieki no latvietes izkrāpj vairāk nekā 30 000 eiro!

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

7 komentāri

Latvijā pārraidītā Krievijas televīzijas kanālā vairākas reizes dienā tiek demonstrēts raidījums, kurā tā saucamie dziednieki piedāvā savu palīdzību.

Skatītāja saprotamu iemeslu dēļ savu vārdu un seju nevēlas atklāt. Iemesls, kādēļ kundze vērsusies pie Bez Tabu, ir vēlme brīdināt citus Latvijas iedzīvotājus par krāpniekiem.

Kundzei ir dēls un meita, kura no dzimšanas ir invalīde. Vēlme atvieglot meitas dzīvi bija iemesls, kādēļ sievietes uzmanību pievērsa kāda pārraide, kurā dziednieki sola atrisināt privātās dzīves nedienas.

Samanta (vārds mainīts), krāpnieku upure, vēlas brīdināt visus Latvijas iedzīvotājus

Man teica, ka problēma ir ar dēlu, kurš ilgi nedzīvos. Nenodzīvos līdz jaunajam gadam, jāsāk attīrīšana.

Man galvā kaut kas notika, sāka iet viļņi, spiest ausis. Notika kaut kas nesaprotams. Runājām aptuveni 40 minūtes. Pirmo reizi bija jāmaksā 500 eiro, ar katru reizi summa kļuva aizvien lielāka. No 500, 700, 1000, 1500, 2000, 3000 palielinājās līdz 6 tūkstošiem par reizi.”

Sieviete mēneša laikā krāpniekiem pārskaitīja vairāk nekā 30 000 eiro, par ikvienu naudas pārskaitījumu saglabājies čeks. Kundze norāda, ka nevar izskaidrot savu rīcību, mēneša laikā pamatīgi zaudējusi svaru, kā arī tuviniekiem radušās aizdomas par narkotiku lietošanu.

Krāpnieki stingri piekodinājuši, ka par “dziedniecības” seansiem nevienam nedrīkst stāstīt, citādāk viss ieguldītais darbs būšot vējā.

Raidījuma Bez Tabu komanda veic eksperimentu un sazinās ar krāpniekiem no Krievijas. Tiek izdomāta risināmās problēmas leģenda, proti, sižeta autora mājas mīlulis izvairās no sava saimnieka un negribīgi uzņem pārtiku. Jānorāda, ka sižeta autoram nav kaķa. Tā saucamie dziednieki ātri diagnosticē, kāda kaite piemeklējusi iedomu mājas mīluli.

Bez Tabu komandai tiek nodiktēti dažādi veicamie rituāli, lai glābtu četrkājainā drauga dzīvību, kā arī tiek paziņots, ka dzīvības briesmas draud arī sižeta autoram. Lai situāciju vērstu par labu, tiek uzstājīgi ieteikts nekavējoties doties uz banku un veikt naudas pārskaitījumu.

Foto

7 komentāri