“Izgāju no poliklīnikas, sāku raudāt. Bezizeja!” Daugavpilī rindā pie bērnu zobārsta jāgaida pat gadu

Iedzīvotāji ziņo par katastrofālu rindu problēmu Daugavpils Zobārstniecības poliklīnikā. Šī ir vienīgā ārstniecības iestāde pilsētā, kas noslēgusi līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par bezmaksas (par valsts līdzekļiem) palīdzības sniegšanu bērniem līdz 18 gadu vecumam. Tomēr rindā pie bērnu zobārsta jāgaida pat līdz gadam. Arī pieraksts uz maksas pakalpojumiem pieaugušajiem ir garš, sūrojas iedzīvotāji. Tāpat esot apgrūtinoši saņemt palīdzību uzreiz, kad nomoka akūtas sāpes.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Kakis

  Kakis

  Sigulda vispar neviens zobarsts negrib bernus nemt. Ja brauc uz Rigu.
 • L

  L

  Visas rindas tiek taisītas mākslīgi. Esmu gaidījusi rindā vairākus mēnešus līdz dabūju pierakstu. Pāris dienas pirms pieraksta man zvana no reģistratūras un piedāvā ierasties citu dienu, jo tajā dienā speciālistam konference. Tad nosauca piecus brīvi pieejamus laikus. Interesanti, ja jau tādas rindas, kā tad varēja tik fleksabili piedāvāt citus laikus, ne jau pēkšņi rindas pazuda...
 • Olita Neretniece

  Olita Neretniece

  Tāda siruācija ar ārstiem speciālistiem ir visā valstī. Esmu jelgavniece, pati nostrādājusi slimnīcā par medmāsu vairāk kā 30 gadus, pagājušajā vasarā sākās problēmas ar asinsspiedienu! Gimenes ārsts nosūtīju pie kardiologa, augustā pierakstījos uz 15. janvāri!!!!!! Un tad arī par maksu, 40 eur!!!!! Ar nosūtījumu par valsts naudińām tiktu aprīlī!!!! Arī man gribas raudāt, jo pati strādāju medicīnā, deżūras ir garas, jāstrādā arī pa nakti,gadi un veselība liek par sevi manīt! Bet kaut kā laikam sagaidīšu savu rindu!
 • Nu re
 • Mela

  Mela

  Beidzot kāds pacēla šo tēmu ...man arī ir ko teikt par šo zobārstniecību.pirmkārt,piedzima bērns pirms vairākiem gadiem un man ļoti sāpēja zobs,nenormālas sāpes,aizbraucu tur agri un stājos rindā pie dežūrārsta...nogaidīju 2 un vairāk stundas,kad ieraudzīju ups uzlikts pārtraukums 15.es šokā,bērns ar keūti jābaro un iegāju laipni palūdzu lai pieņem mani.paņēma taču bija neapmierināti.rindā aiz manis sēdēja 20 cilvēki.haoss kkāds. Un protams tgd bērnu jāved pie zobārsta,rindā pēc gada.nu nav normāli.meklējām privātos dakterus un atradām.taču maksa nenormāla.kauns ka nav šī zobārstniecība sakārtota.redzu ka viss turpinās kā bija un vēl sliktāk...
  • Mtz

   Mtz

   Izskatās ka rindas ir mākslīgas lai tikai cilvēki neizturētu un tik maksātu ko prasa. Bērnus automātiski saraksta uz valsts apmaksātām procedūrām kaut reāli viņi nav bijuši..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!