“It kā jau medību laikā teica, ka nošaus tos divus!” Dubultslepkavību Madonas novadā bija iespējams nepieļaut?

Pēc dubulslepkavības Madonas novada ”Zosu purvā”, kur ieradās kūdras ieguves vietas bijušais darbinieks un nošāva savus bijušos kolēģus, aktualizējies jautājums, kāpēc noziegumu pastrādājušajai personai bija ieroču atļauja, ņemot vērā informāciju par alkohola atkarības problēmām, ar kurām sirdzis šāvējs.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Vladis

  Vladis

  Viss notika tāpēc,ka atlaida to kas šo dzērāju piesedza,un pārējie tad arī uzreiz gāja pie vadības..
 • Viņš

  Viņš

  Ne jau alkohola dēļ viņš šāva, tas tikai deva drosmi!
  Iemeslus kāpēc šāva tā arī nenoskaidroja!
 • Ivars Pelss Pelss

  Ivars Pelss Pelss

  Slims cilvēks.. Nejau darba kolēģi viņu atlaida no darba.
 • Mednieks

  Mednieks

  Muļķīga atruna no mednieka kolektīva Vadītāja gan jau ka zināja ka šamējam ir Lielas problēmas ar alkoholu, jo kolektīva iekšienē viens par otru vairā vai mazāk ziņā šādas lietas. Vajadzēja sen jau izmest no mednieka kolektīva un ziņot attiecīgām iestādēm. Mūsu kolektīvā arī bija viens frukts kurš nekādi nevarēja vai negribēja saprast kā alkahols ar ieroci un medībām nau savienojamas lietas. Ātri tika sasaukta kolektīva valde un kolektīva mednieki, kurā Šī persona tika izmesta no kolektīva un brīdināts attiecīgās varas iestādes. Interesentākais bija tas ka vecie mednieki bija pret šādam lēmuma, bet veselais saprāts tomēr uzvarēja. Lai nu kā, bet šī persona pati pēc kāda laika izraisīja autoavāriju dzēruā un saņēma pēc pilnas programmas. Tā kā DOMĀJIE ar veselo saprātu jo līdz nelaimei ir viens mirklis! Jo pēc tam nekas vairs Nebūs Labojams.
 • HA

  HA

  Stradiņam pilnībā jāpiekrīt - medībās visi vienmēr vafelē, ej nu sazini kuram ir atkarība un kurš vienkārši bauda dzīvi! :DDD
  • Zinātājs

   Zinātājs

   Kad pēdējo reizi esi bijis medībās? Pirms gadiem 20, tiešām, tā bija problēma, šobrīd medību laikā dzer tikai dzinēji. Protams nezinu par visiem kolektīviem Latvijā, bet mūsējā un apkārtējos, kuros mēdzu braukt viesos, pat pasēdēšanā pēc medībām, biežāk, mednieki nedzer vispār.
   • Nezinis

    Nezinis

    Jā, modernajis mednieku kolektīvos mednieki nedzer vispār, tikai šņauc un injicē...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!