Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Ēriks pirms vairāk nekā mēneša nolēma sev uzdāvināt jaunu telefonu. To noskatījis kādā internetveikalā un, ņemot vērā faktu, ka noskatītais telefons bijis par teju 100 eiro lētāks nekā citur, puisis internetveikalā noformēja pasūtījumu.

Ēriks
Internetveikalā nopirka telefonu

Puisis norāda, ka jau pēc divām stundām atgriezās veikalā un vēlējās izmantot likumā paredzētās tiesības – 14 dienu laikā atdot preci, kas iegādāta, slēdzot distances līgumu. Kopš telefona iegādes pagājis vairāk nekā mēnesis, taču internetveikala pārstāvji joprojām atsakās atdot naudu par pirkumu.

Raitis Striguns
Internetveikala pārstāvis

Uz viņu (Ēriku) neattiecas 14 dienu likums. Cilvēks atnāca, izvēlējās telefonu, pārbaudīja un aizgāja. Mums uz galda stāvēja vairāki telefoni, no kuriem viņš izvēlējās.

Pieminēšanas vērts fakts ir, ka filmēšanas brīdī internetveikala pārstāvis nevarēja uzrādīt nevienu preci, ko pircējs varētu apskatīt un iegādāties. Ēriks norāda, ka arī telefona pirkšanas brīdī veikala telpās bijis tikai viņa noskatītais telefons. Raitis Striguns atsakās parādīt Ērika nopirkto telefonu, atbildot, ka “negrib iet un meklēt telefonu.”

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā norāda, ka pircējam ar iesniegumu jāvēršas pie viņiem. Centrs var izveidot strīdu risināšanas komisiju, kuras lēmums ir rekomendējošs, taču, ja tas netiek pildīts, patērētāju var ievietot melnajā sarakstā.

Foto

TOP komentāri

 • Mairita Viesture
  +1 +1 0

  Mairita Viesture

  ... es 220 nopirku puteklusuceju kurs saluza jau otraja izmantosanas reize... preci nelabo nemaina un naudu neatgriz...
 • tanks2016
  0 0 0

  tanks2016

  palasiet šeit://www.sudzibas.lv/1klv/1klv-attieksme-c302937 iesaku!1!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl