“Interesants plānojums!” Velobraucēja norāda uz grūtībām, šķērsojot tiltu pār Lielupi!

Ar “Bez Tabu” sazinājās riteņbraucēja, kura šķērsojusi tiltu pār Lielupi netālu no Kalnciema. Viņa norāda, ka uz tilta izbūvēts gājēju un velobraucēju ceļš, taču, lai uz tā nokļūtu, nācies kāpt pāri barjerai.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • ZX9R

    ZX9R

    Godīgi sakot, sāk apriebties šī čīkstuļu nācija :@ Kapēc neviens netaurā par tiltu uz P24 pāri Gaujai Valkas novadā? Vai tilts Strenčos pāri Gaujai? Tur arī nav velo celiņš un gājēju celiņš. Un noteikti vēl daudzi tādi tilti mums ir Latvijā, kur nav šie celiņi un līdz šim tas nav sagādājis nevienam problēmas. Līdz tiltam kaut kā taču nokļuvi pa ceļu, kur pārvietojās mašīnas, tad kur ir problēma to šķērsot arī pa braucamo daļu ? Sviets!!!!!
  • Gnuss

    Gnuss

    Atkal kādai sociāli aktīvai mājsaimniecei kaut kas nepatīk. Tas tilts ir būvēts 1961.gadā, kad visādām velosipēdistēm un invalīdu ratiņiem tur nebija jāvazājas. Bez tam no tilta abām pusēm līdz kādai apdzīvotai vietai ir vairāki kilometri. Kādi gājēji, kādi invalīdi?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!