“Interesants plānojums!” Velobraucēja norāda uz grūtībām, šķērsojot tiltu pār Lielupi!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

2 komentāri

Ar “Bez Tabu” sazinājās riteņbraucēja, kura šķērsojusi tiltu pār Lielupi netālu no Kalnciema. Viņa norāda, ka uz tilta izbūvēts gājēju un velobraucēju ceļš, taču, lai uz tā nokļūtu, nācies kāpt pāri barjerai.

“Sanāca braukt ar velosipēdu pāri Lielupes tiltam, gribēju izmantot gājēju celiņu, bet netiku gudra, kā uz tā var tikt virsū? Pat, ja tu esi gājējs… Interesants plānojums. Kā šeit tikt ar invalīdu ratiņiem? Izskatās, ka jābrauc pa šoseju,” norāda “Bez Tabu” skatītāja, kura atsūtījusi arī fotogrāfiju.

“Latvijas Valsts ceļu” pārstāve Anna Kononova skaidro, ka pēdējo gadu laikā vairākas reizes posmā veikti rekonstrukcijas darbi, arī pārbūvētas un pagarinātas barjeras. Anna Kononova atīst, ka līdz šim netika pievērsta uzmanība tam, ka barjeru dēļ liegta piekļuve ietvēm.

Anna Kononova
“Latvijas Valsts ceļu” pārstāve

Jānorāda, ka tās ir vairāk tehniskās ietves, kas ir vairāk domātas tilta apkalpošanai, bet, protams, ja ietves ir, tad jābūt arī iespējai, ka tām var piekļūt gan kājāmgājēji, gan cilvēki ratiņkrēslos, gan cilvēki, kas stumj bērnu ratus. Tuvākajā laikā mūsu kolēģi sagatavos dokumentāciju, lai varētu šo kļūmi labot, un mēs ceram, ka līdz augusta beigām situācija būs labota.

Šobrīd vēl grūti spriest, kāds tieši varētu būt risinājums, pats tilts pārbūvēts netiks, bet gan pārvietotas tā barjeras.