Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

4 komentāri

Indijas pilsonis Ašiks Latvijā divus gadus studēja Rīgas Tehniskajā universitātē. Puisis mācības dažādu iemeslu dēļ pārtrauca un atgriezās Indijā. Saņemot ”Latvijas biznesa koledžas” reklāmu, viņš nolēma atkal uzsākt studiju gaitas.

Lai trešo valstu pilsonis Latvijā drīkstētu studēt, jāiziet cauri garam un laikietilpīgam procesam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ašiks
zaudējis naudu un dokumentus

Es samaksāju 2555 eiro, zaudēju oriģinālos izglītības dokumentus. Šā iemesla dēļ es nevaru iestāties nevienā universitātē. Esmu situācijas ķīlnieks jau aptuveni 9 mēnešus. Viņi (”Latvijas Biznesa koledža”) neatbild ne uz e-pastiem, ne zvaniem.

Pērnā gada nogalē Ašiks parakstīja studiju līgumu, kas paredzēja, ka 2 gadu laikā apgūs uzņēmējdarbību, tomēr līdz studiju uzsākšanai viņš tā arī nav ticis. Vislielākais zaudējums ir biznesa koledžai nosūtītie oriģinālie izglītības dokumenti, to atjaunošana Indijā ir ļoti sarežģīts process.

Raidījums Bez Tabu jau vēstīja, ka koledžai atņemta akreditācija, kas liedz studentiem saņemt valsts atzītu izglītības dokumentu. Šobrīd koledža pametusi telpas Valdemāra ielā un pārvākusies uz necilām, grūti atrodamām telpām Ģertrūdes ielā.

Administrācijas telpās no koledžas vadības nevienu nesastopam, taču saņemam valdes locekļa Kaspara Mālera tālruņa numuru. Viņu Bez Tabu sazvanīt tā arī neizdodas.

Izglītības kvalitātes valsts dienests joprojām regulāri saņem ārvalstnieku sūdzības par ”Latvijas Biznesa koledžu”.

Juris Zīvarts
Izglītības kvalitātes valsts dienesta pārstāvis

Esam konstatējuši, ka komunikācija starp koledžu un studentiem nav pietiekami labā līmenī. Tajā pašā laikā, iesaistoties Izglītības kvalitātes valsts dienestam, lielākoties naudas līdzekļi tiek atgriezti atpakaļ.

Izglītības un zinātnes ministrijā atklāj, ka ”Latvijas Biznesa koledža” pārstāvji pārsūdzējuši lēmumu atteikt akreditāciju. Tiesas datums šobrīd vēl nav zināms.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl