Inciema iedzīvotājus terorizē agresīvs “četrkājains draugs”

4 komentāri

Sakosta roka, sakosts suns – Inciemā iedzīvotājus terorizē četrkājains “draugs”. Ar kaimiņu suņa agresiju saskārušies vairāki Inciema iedzīvotāji, turklāt daudzus biedē, ka agresīvais suns nereti “pastaigājās” gar turpat netālu esošo bērnudārzu.

“Pēdējā laikā jau puspiecos no rīta suns skraida brīvi” – satraukušies vietējie iedzīvotāji. Blakus mājai, kur mitinās suns un tā saimniece, atrodas arī bērnudārzs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu komanda sazinās arī ar Krimuldas novada domi, kuras pārstāvji saka, – dome esot saukusi suņu ķērājus, uzlikusi saimniecei naudas sodu, aicinājusi policiju iesaistīties, taču – viss velti. Policijai un glābšanas dienestam neesot tiesību ielauzties sievietes dzīvoklī.

Kamēr cilvēkiem tiek nodarīti maznozīmīgi nodarījumi, suņa saimniecei var uzlikt vien administratīvo sodu, tādēļ tagad patlaban neko nevarot darīt.

Foto

Skaties video!

TOP komentāri

 • Madara
  +3 +3 0

  Madara

  Zel,sunisa. Vina neaptesta saimnieca,vinu tiesa nave iedzis. Gari slima cilvekam vsp nedrikstetu laut turet suni.
 • Zanda
  +2 +2 0

  Zanda

  bessī ārā tie suņu saimnieki, kas iedomājas, ka visam ciemam jāpakārtojas viņa suņa tikumiem
 • Protestante
  +1 +1 0

  Protestante

  Ta nu mums taja Ciemā dzīvojas, saimniece vispār nedomā ar galvu, suns viņai vispār pēkšņi toreiz parādījās un tad arī sekoja tas, ka izmeta savu kaķeni kura iznēsāja mazuļus tad, pāri balkonam. Pie tam viņa speciāli uzrūda to savu suni uz citiem, mazāka izmēra suņiem un jau ir cietuši vairāk kā 6 suņi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl