Iespējams, radošākais pastnieks Latvijā! Siguldas iedzīvotāju pārsteidz pie mājas nomestās vēstules

Siguldas iedzīvotāju pārsteigusi pastnieka rīcība – jau divas dienas pēc kārtas sieviete savas vēstules atrod nomestas uz zemes, lai gan Laines mājā katram dzīvoklim ir uzstādīta pastkaste.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Ramona

  Ramona

  Ko tur brīnīties,manas vēstules bieži nonāk 2 km attālumā citās mājās Māju nosaukumiem tik pirmie divi burti vienādi,kad vērsos pastā teica viņa pavirši strādā.Nākamā reize būs sūdzība jau Rīgas pastā.
 • o-o

  o-o

  Ak vai... Un vēstuļu saņēmēja jau ar pašu Pastu jau sazināties nevarēja, ne?
  Kad man ar saņemto korespondenci bija problēmas - sazinājos ar Pastu elektroniski un tajā pašā dienā jau bija atbilde. Problēma atrisinājās, nezvanot uz Bez Tabu.
  • ...

   ...

   Pēc pirmās dienas tika informēts pasts par notikušo, otrā dienā akmens virsū. Tāda ir tā situācijas atrisināšana? 😂
 • Es

  Es

  Ja jau vēstules īpašniece redzēja, ka vēstules ir diviem dažādiem cilvēkiem un divām dažādām adresēm, tad kā pastnieks to neredz. Šeit akmens paša pasta dārziņā, ka netiek veikta apmācība. Pat pati pasta pārstāve rēc par to, kāds lohs ir tas pastnieks, bet šajā gadījumā nekā smieklīga nav, jo tas ir smags pārkāpums!
 • Kārlis

  Kārlis

  Normāli , kā ASV pie privātmājām - pastu vienkārši nomet mauriņā pie mājas .
 • ...

  ...

  Interesanti, kā gan varēja nesaprast, ka tā ir daudzdzīvokļu māja, ja vienā reizē pasts bija atnācis 2 personām. Tur taču arī uz pastkastēm ir numuri, tātad arī uz vēstulēm bija dzīvokļu numuri.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!