3 komentāri

Par studijām semestrī jāmaksā no 519 līdz 597 eiro, taču nav zināms, vai skola vēl pastāvēs.

Raidījums “Bez Tabu” saņēmis vairākus e-pastus no Latvijas Biznesa koledžas pēdējo kursu audzēkņiem, kuri ir neziņā par koledžā pavadīto laiku un ieguldītajiem līdzekļiem, ja iestādei tiks atņemta akreditācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Biznesa koledžas students:

Mēs vesels kurss uztraucamies par to, kas būs tālāk, jo esam finiša taisnē, pēc dažām dienām ejam uz priekšaizstāvēšanu, pēc nedēļas uz eksāmenu, un, ja šajā janvārī pēkšņi noņem akreditāciju, tad diplomu nesaņemam?

Studentu bažas apstiprina Augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs Jānis Vētra, kurš norāda, ka Latvijā pirmo reizi tiek diskutēts par akreditācijas atņemšanu iestādei, kas jau ilgstoši darbojas.

Jānis Vētra, Augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs

Ja tiek atņemta akreditācija, šī mācību iestāde nav valsts atzīta un nevar izsniegt diplomus ar valsts ģerboni. Tas neietekmē jau esošos absolventus.

Akreditācijas process iet pēc pilnas programmas, kas izvērtē kritērijus, lai atzītu augstākās izglītības institūciju. Šī institūcija (Latvijas Biznesa koledža) neatbilst kritērijiem, līdz ar to nav valsts atzīstama.

Koledžas direktors ārkārtas izvērtēšanu sauc par pasūtījumu un ministrijā iesniedzis 54 iebildumus par ekspertu atzinumu.

Normunds Gūtmanis, Latvijas Biznesa koledžas direktors

Kopā saskaitīju 15 ekspertus, kuri gadu laikā vērtēja tos pašus kritērijus un atzina, ka tie ir pilnībā izpildīti. Varu likt galvu ķīlā, ka decembrī mums neatņems akreditāciju. Es gribētu redzēt šo cilvēku, kurš uzņemsies parakstīt un pateikt, ka tiek atņemta akreditācija.

Lēmumu par akreditācijas atņemšanu vai spēkā atstāšanu pieņems Izglītības un zinātnes ministrijā.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

 • haralds elceris
  +2 +2 0

  haralds elceris

  nezolīdi! uz 100 cilvēkiem tikai 1 diploms un tas pats nederīgs!
 • Eds
 • Cikvēks
  0 0 0

  Cikvēks

  Jāskatās, uz kuru skolu var pāriet. Es pirms 12 gadiem 4 x mainīju augstskoku, jo visām radās problēmas ar akreditāciju. Smagi, jo katrā augstskolā savi kredītpunkti, jāpārliek eksāmeni, bet viss izdarāms. Nav ko pīkstēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl