“Iesaistīja prostitūcijā arī nepilngadīgās!” Šausminošos noziegumos vainoto Lizuma recidīvistu tiesā arī par sutenerismu

Gaismā nākuši satraucoši fakti par citiem iespējamiem likumpārkāpumiem, ko, iespējams, pastrādājis recidīvista slavu iemantojušais Dainis Mazulis no Lizuma pagasta. Gaidot izmeklēšanas rezultātus par iespējamu dēla slepkavību, cenšoties iegūt apdrošināšanas atlīdzību, policija gūst pierādījumus, ka Mazulis vervējis sievietes prostitūcijai. Viņa māte stāsta, ka arī nepilngadīgas meitenes.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Ss

  Ss

  Tur nav stulbam jābūt lai nesaprastu ka neviens neiet apdrošināt sevi vairākās kompānijās, uz atlidzību sanemsanu vienai personai. Saprotu ka veselības vai invaliditātes apdrošināšanu bet ne jau dzivibas. Un kurš maksāja par tam apdrošināšanu? Ne jau jaunieši..
 • Minka

  Minka

  Lūdzu , lieciet cietumā uz mūžu, lai beidz žmiegt vietējos cilvēkus!
 • Rūdīts bandīts ...
 • Latviešu bērns

  Latviešu bērns

  Teikšu kā ir. Bez tabu pievienotās bildes nekam neder. Esmu redzējusi reizes, kad ir ap 100bildēm (par vēja torņiem pie jūras), bet neviena tā arī neatbilda aprakstam. Tagad tas pats. Ir ap 80bildēm, bet reti kura reāli atbilst tekstam
 • Dravnieks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!