”Iegurnim lūzums divās vietās!” Saplīstot karuselim, meitenīte gūst smagas traumas

Šā gada 10. janvārī Žanna no savas divpadsmit gadus vecās meitas saņēma baiļu pilnu zvanu. Ierodoties meitas norādītajā vietā, mamma nekavējoties zvanījusi mediķiem.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Juris

  Juris

  Bērni ir jāapdrošina tad pārējo izdarīs apdrošināšana un protams jāinformē pašvaldība.
 • un ko
  • Ramona

   Ramona

   Mamma grib, lai policija tiek skaidrībā kurš īsti ir atbildīgs-pašvaldība vai šūpoļu uzstādītājs.
 • Minna

  Minna

  Kaut kas te neiet kopā ,janvārī tieši šai karuselis nevarēja šūpūties jo tas nebija gatavs ,to tikai pirms Lieldienām tika iekārtas šņores ,kāds te nesaka tausnību!!!!
 • Kate

  Kate

  Apbrīnojama ir šīs mātes nostāja!Bez Tabu varēja vērsties,bet ''es negāju uz pašvaldību'',jo iedomājos,ka pašvaldībā strādā gaišreģi,kas visu redzēs un skries pie manis paši.Visu varēja nokārtot ātrāk bez sūdzēšanās,kā redzējām sižetā pašvaldība neatsakās no atbildības un gatava segt zaudējumus.Vienīgi pašvaldībai jāpadomā,vai ir vērts taisīt kautkādus laukumus priekš ''mežoņiem'',kas visu lauž un demolē.Jau sākotnēji likās skaidrs,ka tas karuselis ilgi nekalpos tieši šādas jauniešu rīcības dēļ,dabūja ciest gan bērns,gan tagad arī pati dome.Pareizi darīja,ka novāca.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!