Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Būvvalde pirmajām četrām kāpņu telpām piešķīrusi vienu adresi, bet pārējām trīs kāpņu telpām citu!

Pie raidījuma “Bez Tabu” vērsās Juris, kurš Rīgā, Ūnijas ielas 28. namā, dzīvo kopš 1974. gada 29. jūnija jeb dienas, kad namā tika ielaisti pirmie iedzīvotāji. Pērnā gada nogalē Rīgas pilsētas būvvalde lēma, ka turpmāk namam būs divas adreses – Ūnijas iela 28 un Ūnijas iela 30.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Juris, pret ēkas sadalīšanu divās daļās

Ja vienu ēkas galu uzskata par atsevišķu māju, tad iznāk kaut kā jocīgi, jo tur dzīvokļu numerācija sākas no 57.

Iedzīvotāji aktīvi izteikuši viedokli gan publiskā apspriedē, gan meklējuši taisnību būvvaldē, gan citās Rīgas domes iestādēs, taču tā arī nav uzklausīti, ka vienu ēku cenšas sadalīt divās daļās. Par spīti iedzīvotāju iebildumiem, šobrīd pie nama sienas piestiprinātas divas numuru plāksnītes. Ēkas austrumu galā redzams numurs “30”, turpretī rietumu galā “28”.

Ilze Žūka, Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāve

Kaut vizuāli ēkas izskatās kā viena ēka, zemesgrāmatā šīs ēkas ierakstītas kā divas atsevišķas. Tādēļ lemts par atsevišķas adreses piešķiršanu.

Tāpat Žūka norāda, ka iedzīvotāji var sasaukt kopsapulci, izstrādāt nepieciešamo dokumentāciju, lai ēkas apvienotu. Kad zemesgrāmatā tiks veikts atbilstošs ieraksts, tad būvvalde likvidēs otro adresi.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl