Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

6 komentāri

Jēkabpils iedzīvotāji, kas mīt Pasta ielā, apgalvo, ka neko ļaunu savai kaimiņienei nav nodarījuši un gribētu ar viņu dzīvot draudzīgi, taču jau sešus gadus kaimiņiene liekot šķēršļus iebraukšanai pagalmā.

Pasta ielas apbūve Jēkabpilī sākusies vēl cariskās Krievijas laikā. Iebrauktuves šauras, paredzētas vien zirgu pajūgiem. Pa vienu iebrauktuvi ielas 30a namā, kas atrodas iekšpagalmā, gan var iekļūt arī ar automašīnu, taču to liedzot saimniece, kam pieder īpašums ielas malā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liekot priekšā gan akmeņus, gan rakstveidā brīdinājusi, lai nebraucot pa viņas zemi. Kaimiņi apgalvo, – nekur citu iebraucamo ceļu uz savu māju iekšpagalmā izveidot nevarot, jo visapkārt ir privātīpašumi.

Jēkabpils domes pārstāvis gan bilst, varot saprast, ka īpašniece, caur kuras pagalmu kaimiņi grib doties uz savām mājām, ir neapmierināta, taču likums neesot viņas pusē, jo gan iebraucamais ceļš, gan koplietošanas pagalms viņas Zemes grāmatā ierakstīts kā apgrūtinājums.

Mierina, ka māju īpašniecei, kas dzīvo pagalmā, varot droši braukt pa koplietošanas pagalmu uz saviem īpašumiem.

Ja kāds to liedz, jāziņo kārtībsargiem. Domnieki gatavi vēlreiz veikt pārrunas ar ielas nama saimnieci, kura liek šķēršļus iebraukšanai.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

 • Inese Pavļiva
  +5 +4 -1

  Inese Pavļiva

  Man pattīk šie privātīpašnieki😆Gan jau dzīve viņiem atspělěs ar tām pašām kārtīm.
 • Vija Rudzīte
  +2 +2 0

  Vija Rudzīte

  skumji gan - vecums nav brālis - ērti atsaukties uz meitu... lasīt savus papīrus neprot vai nesaprot lasīto
 • Anta Ligere
  +1 +1 0

  Anta Ligere

  Skumji ir tas,kas šos ceļus izbraukā,it sevīšķi dubļu laikā un brauc visi radi draugi paziņas..nu pilns pagalms ar mašīnām.Un kas remontēs ceļu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl