Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

6 komentāri

Jēkabpils iedzīvotāji, kas mīt Pasta ielā, apgalvo, ka neko ļaunu savai kaimiņienei nav nodarījuši un gribētu ar viņu dzīvot draudzīgi, taču jau sešus gadus kaimiņiene liekot šķēršļus iebraukšanai pagalmā.

Pasta ielas apbūve Jēkabpilī sākusies vēl cariskās Krievijas laikā. Iebrauktuves šauras, paredzētas vien zirgu pajūgiem. Pa vienu iebrauktuvi ielas 30a namā, kas atrodas iekšpagalmā, gan var iekļūt arī ar automašīnu, taču to liedzot saimniece, kam pieder īpašums ielas malā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liekot priekšā gan akmeņus, gan rakstveidā brīdinājusi, lai nebraucot pa viņas zemi. Kaimiņi apgalvo, – nekur citu iebraucamo ceļu uz savu māju iekšpagalmā izveidot nevarot, jo visapkārt ir privātīpašumi.

Jēkabpils domes pārstāvis gan bilst, varot saprast, ka īpašniece, caur kuras pagalmu kaimiņi grib doties uz savām mājām, ir neapmierināta, taču likums neesot viņas pusē, jo gan iebraucamais ceļš, gan koplietošanas pagalms viņas Zemes grāmatā ierakstīts kā apgrūtinājums.

Mierina, ka māju īpašniecei, kas dzīvo pagalmā, varot droši braukt pa koplietošanas pagalmu uz saviem īpašumiem.

Ja kāds to liedz, jāziņo kārtībsargiem. Domnieki gatavi vēlreiz veikt pārrunas ar ielas nama saimnieci, kura liek šķēršļus iebraukšanai.

TOP komentāri

 • Inese Pavļiva
  +5 +4 -1

  Inese Pavļiva

  Man pattīk šie privātīpašnieki😆Gan jau dzīve viņiem atspělěs ar tām pašām kārtīm.
 • Vija Rudzīte
  +2 +2 0

  Vija Rudzīte

  skumji gan - vecums nav brālis - ērti atsaukties uz meitu... lasīt savus papīrus neprot vai nesaprot lasīto
 • Anta Ligere
  +1 +1 0

  Anta Ligere

  Skumji ir tas,kas šos ceļus izbraukā,it sevīšķi dubļu laikā un brauc visi radi draugi paziņas..nu pilns pagalms ar mašīnām.Un kas remontēs ceļu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl