Iedzīvotāji pukojas, ka nožogojuma dēļ netiek pie laipas Pabažu ezerā

0 Komentāru
Iedzīvotāji pukojas, ka nožogojuma dēļ netiek pie laipas Pabažu ezerā
Foto: LETA

Pabažu ezers Sējas novadā. Tā krastā labiekārtota pludmale. Pārdesmit metrus no jaukās atpūtas vietas ierīkota laipa, bet, ko tas dod, ja dažs norobežojis teritoriju ap to, un atpūtnieki nobažījušies, ka pie laipas nevar piekļūt.

“Pie mums atbrauca ciemiņi, meklējām vietiņu, kur varētu aiziet pamakšķerēt, un ieraudzījām to laipu. Ejam lejā un konstatējam, – tai nav iespējams piekļūt. Tur visapkārt ir nožogots, klāt var tikt tikai un vienīgi viņi paši. Ar radiniekiem pārrunājām, vai vispār šādi drīkst, jo ezers taču nav privātīpašums. Arī krasts nav privātīpašums,” stāsta vietējā iedzīvotāja Anna.

Foto

Teritorijā slejas vecs nams, kas piederot privātīpašniekam un kurš tad arī apjozis žogu. Tepat netālu arī Pabažu kultūras nams, kura vadītāja zina stāstīt, kas šeit notiek. Izrādās, ka būvniecības dēļ ap kādu privātmāju ir uzcelts žogs un tas saskaņots arī ar pašvaldību.

Ja vērīgāk ieskatās, tad arī tagad teritorijai un laipai var piekļūt, jo pie krasta īpašnieks ir atstājis neiežogotu strēli. Un, kā stāsta pašvaldības pārstāve, tāpat kā blakus esošā labiekārtotā pludmale, arī šī teritorija tiekot sakopta.

Video

0 Komentāru