Iedzīvotāji norāda uz Jūrmalas pašvaldības policistu, kurš piesedz nelegālu biznesu

8 komentāri
Iedzīvotāji norāda uz Jūrmalas pašvaldības policistu, kurš piesedz nelegālu biznesu

Tv3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no kāda skatītāja, kurš raksta: ”Labdien, laikā kad visa Latvija cīnās ar nodokļu nemaksātājiem, Jūrmalā joprojām plaukst nereģistrēto kempingu nu moteļu bizness,” raksta skatītājs.

”Gribētu vērst Jūsu uzmanību vienai konkrētai adresei Jūrmalā, Edinburgas prospektā 35, kur vairāk nekā piecpadsmit gadu ir izveidots nelegāls kempings, kur dzīvo ģimenes ar bērniem, katrai ģimenei ir sava istaba un nojumīte, un tur vienlaicīgi uzturas ap 10 ģimenēm, jocīgi, ka ne Jūrmalas dome, ne būvvalde šai adresei nav pievērsusi uzmanību, kaut arī katru dienu brauc tur garām, bet varbūt, ka tieši negrib pievērst tam uzmanību, jo patiesais labuma guvējs ir Arnis Butkus, kas vienlaicīgi  ir arī Jūrmalas Pašvaldības policijas vecākais inspektors, kurš pilnīgi bez jebkādas sirdsapziņas pārmetumiem pērk ”super luksusa Harlij Davidsonus 20000 vērtībā”, atpūtas kuterus un tā tālāk, raksta skatītājs.

Jūrmalas pašvaldības policijas mājaslapā redzams apstiprinājums, ka inspektora Butkus apsekojamā teritorijā ietilpst kempinga atrašanās vieta. Bez Tabu nolemj pārbaudīt likumsarga attapību un zvana uz viņa darba telefonu.

Pēc brīža gar teritoriju nobrauc pašvaldības policijas ekipāža, kura nolūkojas uz teritorijā notiekošo, taču nepiestāj. Bez Tabu sastaptā atpūtniece apstiprina, ka atpūtas nama kontaktpersona ir sieviete vārdā Larisa, kuras tālruņa numurs un vārds sakrīt ar pašvaldības policijas inspektora sievas datiem.

Bez Tabu zināms, ka ne likumsargam, ne viņa sievai nepieder iepriekš minētā teritorija. Tajā pašā laikā neoficiāla informācija liecina, ka sieviete vārdā Larisa šajā adresē ir deklarējusies.

Video