“Idiotisms! Ar galvu nedraudzējas!” “Kačājies” pieturā: “Rīgas satiksmes” absurdā sarakstu izvietošana saviļņo tautiešus

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

0 Komentāru

Rīdziniekus pārsteidz, liek smiet “Rīgas satiksmes” savādais sabiedriskā transporta kustības sarakstu izvietojums pieturā: saraksti izvietoti tik zemu, ka tos apskatīt var, teju vai noguļoties uz zemes. Asprātības šai saistībā azotē ir ne vien daudziem sociālo tīklu lietotājiem, bet arī komiķim Edgaram Bāliņam, kurš iesmejot aicina tikpat nemanāmās vietās izvietot priekšvēlēšanu reklāmas.

Kāds rīdzinieks “Bez Tabu” redakcijā iesūtījis fotoattēlu, kurā kāds sirms kungs nometies horizontālā stāvoklī, tā saucamajā “plankā” Kronvalda bulvārī, tramvaja pieturā “nacionālais teātris”. Šādi viņš apskata tramvaju kustības sarakstus. Tie piestiprināti pie pieturas staba iespējami zemu.

Foto: rīdzinieka attēls

“Bez Tabu”, absurdā cenšoties saskatīt pozitīvo, ar humora devu demonstrēja, kā sarakstu izvietošanas risinājumu var izmantot lietderīgi. Žurnālists demonstrēja, ka saraksta apskatīšanu var apvienot ar vingrošanu: apskatīt sarakstus, veicot pietupienus, nostājoties “plankā” un atspiežoties.

“Bez Tabu” savā “Facebook” kontā publicēja attēlus, kuros iemūžināta vingrošana-sarakstu apskatīšana. Ieraksts guva milzu popularitāti. Reaģējot uz jautājumu – “vai ”Rīgas satiksme” ar šādu sabiedriskā transporta sarakstu izvietojumu mudina iedzīvotājus uz fiziskām aktivitātēm?” -, sociālā tīkla lietotāji neskopojās ar komentāriem.

Vai “Rīgas satiksme” ar šādu sabiedriskā transporta sarakstu izvietojumu mudina iedzīvotājus uz fiziskajām aktivitātēm? 😬😅

Posted by Bez Tabu on Tuesday, August 25, 2020

Komiķis Bāliņš: “Kāpēc, piemēram, vēlēšanu plakātus neredzu tik zemu?”

Arī komiķim Edgaram Bāliņam azotē bija aizķērušās dažas asprātības par šādu sarakstu izvietošanu.

Edgars Bāliņš
komiķis

Tas ir tā, lai Rīgas iedzīvotāji labāk saprastos ar saviem četrkājainajiem draugiem. Ja, piemēram, tev ir suns, kaķis, žagata vai aligators, viņš ļoti ērti visu redz. Pēc tam varat kopīgi apspriesties, ko viņš tur redzējis, cikos pienāks transports. Pašam tupties baigi neērti! Jāpapēta dziļāk, kā šeit cilvēki vingro no rītiem. To sarakstu secību var pamainīt, lai citu maršrutu braucēji var kārtīgi izvingroties. Kāpēc, piemēram, vēlēšanu plakātus neredzu tik zemu? Tā laikam ir svarīgāka informācija. Protams, nevienam negribu teikt priekšā, bet, ja nu kāds iedomātos, ka tos varēja uzlikt otrā pusē citiem sarakstiem. Nu nē, tas jau pārāk sarežģīti, vai ne? Labāk likt apakšā. Vēlāk tos sarakstus var likt kaut kur augšā, lai cilvēkiem būtu jārāpjas, jāpilda kaut kādus uzdevumus. Piemēram, trīs soļi pa labi, atrodi kaut ko un atbildi uz jautājumu, kurā gadā Rīgā uzcēla kādu konkrētu baznīcu. Tik soļu jāpaiet uz vienu pusi. Pareizi atbildot, tā varētu atrast kādu maršrutu. Tā visiem būtu aktīvāka dzīve.

Kā savādo sarakstu izvietošanu komentē “Rīgas satiksmē”? Uzzini, noskatoties sižetu.

0 Komentāru

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Jūs nopietni?!" Māmiņām ar zīdaiņiem un maziem bērniem liedz iepirkties lielveikalos

"Jau trīsreiz mēneša laikā!" Nepiestājot pieturā, autobusu šoferi vairākkārt atstājuši bērnu šosejas malā

Bijusī īrniece šokā, saņemot paziņojumu no tiesas, ka viņai ir sens parāds namīpašniekam

"Viņam seko bērni, glābiet viņus, kamēr var!" "TikTok" aktīvists stāsta par netiklībām ar bērniem un bez mitas lamājas

"Jāuzmanās, uzticot bērnus tādām skolām." Vakcīnskeptiķu skolā bez licences sola "saudzīgu vidi" bez Covid-19 ierobežojumiem

"Ar tādu mašīnu nav problēmu pārsniegt ātrumu arī vecmammai." CSDD tehniskās apskates darbinieks traucas ar 168 km/h

Dziedātāja Olga Rajecka sašutusi: Maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu!

Rīdzinieki pikti, jo nav apkures un sākuši pelēt pat vasarā nomainītie logi!

Dūru vicināšana un kliegšana jeb cīņa par apsaimniekotāju Rīgas "Ķīnas mūrī"

"Balkoni nenogāzīsies?" Olainē apšauba mājas renovācijas projektu

"Ja atkal notiks avārija, atkal taisni upē?" Tilts jau gadu bez barjerām, bīstamība uz Bauskas šosejas

"Tur viss ir pretīgi! Gribam atpakaļ naudu!" Četri indieši Rīgā "iegrābjas" ar dzīvokļa īri