Hičkoka šausmu filmas cienīgi notikumi Rīgā! Putni uzbrūk cilvēkiem

1 komentārs

Rīgā, Dzelzavas ielā, esošos daudzstāvu namu iedzīvotājus jau atkal sākušas terorizēt pelēkās huligānes, vārnas.

Nelaba ķērkšana virs galvas, ķeršanās matos, mēģinājums ieknābt galvā. Absolūti ne tās patīkamākās sajūtas, ar kurām, pēc iedzīvotāju teiktā, ir jārēķinās, ja dodies pastaigā pa iekšpagalmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pērn ligzdošanas laikā vārnas terorizē cilvēkus, kad mazuļi pieauguši, viss noklust, bet ļaudis ar bažām gaida, ka viss atkal atsāksies.

Kamēr vieni ar bažām gaida, kad pelēces sāks uzbrukt, citi par tām priecājas.

Jau pērnajā gadā tiek apzvanīti neskaitāmi dienesti, iestādes – Rīgas domes vides un mājokļu departaments, Rīgas pašvaldības policija, apsaimniekotājs, ugunsdzēsēji – glābēji, bet visi kā viens teicās, ka ar ligzdām neko nedarīs. Šogad, nekas nav mainījies, atbildes ir tās pašas, un neviens neko nedarīs.

To pašu saka arī ornitologi. Jaukt nost ligzdas nav vērts, nākamgad tās būs atkal, vārnas, iespējams, būs vēl niknākas. Starp citu, nupat ir beidzies vārnu saudzēšanas laiks.

Vārnu dzimtas putni ir tas pats, kas primāti zīdītāju pasaulē. Viņu smadzenes nav būvētas gluži kā cilvēku, bet tajās ir tāda pat struktūra, kura pilda to pašu funkciju ko mūsu smadzeņu lielās puslodes.

Tāpēc viņas ir ļoti gudri putni. Tā gudrība liek viņām reizēm meklēt izklaides veidus, spēles un šādā veidā tās, ar huligāniskiem izgājieniem, izklaidējas.

Video

TOP komentāri

 • Elviss
  0 0 0

  Elviss

  Vēlos padalīties ar info, kā sadzīvot ar vārnam.
  Vārnas ir gudri putni un spēj atšķirt cilvēkus un viņu sejas atcerēties lidz pat trim gadiem.
  Tāpēc labak sadraudzēties pametot kādu kārumu, maizi , desu vai ko citu ēdamu. Ja viņām darīs pāri ar lietussargu vai ko citu , viņas to atcerēsies un baros uzbruks :)
  Savus barotājus tās pat aizstāv. Agrāk laukos cilvēki pieradināja vārnas barojot un viņas apsargāja māju no vistu vanagiem.

  Tā lūk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl