“Grib, lai vecumdienās dzīvojam pie sveces! Ņirgāšanās!” Apzinīgiem sirmgalvjiem Limbažos draud atslēgt elektrību, par jaunu pieslēgumu prasa tūkstošus

Sirmgalvis Jānis no Limbažiem vienmēr godprātīgi norēķinās par piegādāto elektrību, bet nu viņam draud ar elektrības atslēgšanu, jo Rīgas Valsts tehnikuma filiāle Limbažos, ar kuru sirmgalvis norēķinās par pakalpojumu, atsakās no iekšējā elektrotīkla uzturēšanas. Jānis ir lielā neizpratnē, kāpēc “Sadales tīkls” pieprasa no viņa tūkstošiem eiro par jauna pieslēguma izveidi, nevis izmanto jau esošo, desmitgadēm lietoto iekšējo elektrotīklu. 

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Niknā Grieta

  Niknā Grieta

  Labi ka sirmgalvji publiskoja situāciju un to nāksies risinæt, ciādi viss būtu beidzies skumji. Malači, ka meklēja un atrada dzirdīgas ausis.
 • naida

  naida

  latvenergo latvija ir iemantojis sliktu slavu. zinu daudzus, kuriem bija darisana ar latvenergo un neko nepanaca. neskatoties uz to, ka tas ir valsts kapitaluznemums. ari man atnaca pazinojums ,ka esmu parada 70 ,toreiz ,vel latus.paldies dievam un maniem vecakiem,kas lika ,kad sakas briva latvija ,ieverot visus likumus.ka ari norekinu cekus.aizgaju ar visiem cekiem no pirmas brivas latvijas dienas un pieradiju ,ka esmu maksajusi visu godpratigi.taja laika es nebiju tada vieniga. saja gadijuma vini labpratigi neko nedaris. pirmkart jau nelikumibas bija tehnikumam. vajadzeja legalizet iedzivotajus,kuri maksaja viniem naudu.faktiski tiesas darbi.varbut var palidzet lidzcilveki un var rakstit un prasit palidzibu tiesibsargam,tas ir vina tiesais penakums,,sargat cilvekus,, ,ka ari pie prezidenta Levita kunga.cilveks ir cienijama vecuma,ta ,ka ir tiesigs prasit palidzibu.
 • Zinātāja

  Zinātāja

  Labākais jau tai visā ir tas ka līnijas vecās ir ļoti viegli tajā galā atrast, arī zemes īpašnieki zināmi, te drīzāk ir tas, ka grib izspiest naudu no šiem iedzīvotājiem. Pati varētu parādīt kur šīs vecās līnijas iet un viņas pat no tāluma redzamas. Neba šie vecie ļaudi bija paši vilcēji šīm līnijām, bet gan pats latvenergo, bet tagad negrib uzņemties atbildību un salikt jaunus stabus ar badiem kur vispar tur nav problēmu. Nez kapec nepieciešams jauns projekts ka viss ir izdarāms vieglāk par vieglu. Otrs, kāpec PIKC RVT Jau 2015 gada neatdeva tad atpakaļ latvenergo to visu. kur ir tā elektrības nauda ko šie cilvēki bija maksājusi skolai par elektrību? kāpēc tikai tagad pēc 5 gadiem atsakās no šīm mājām iegrūžot vecos ļaudis postā? vēl pats aizdomīgākais kā varēja pēkšņi dokumentācija tehnikumam pazust, tas tak viss bija jāglabājas arhīvā 70 gadus vismaz? es uzskatu skola ir netīrus darījumjus darījusi un tagad visu vainu jāstrebj šiem veciem ļaudīm. Un arī latvenergo uzņrmieties atbildību vienreiz, tās ir jūsu vilktās līnijas, tad arī atjaunojiet nepieprasot nenormālos tūkstošus, jums bija jāapzina mājas kurās pienāk elektrība, un jums tas viss plānojumos sen ir iekšā, jo paši vilkāt šīs līnijas, tā ir latvenergo bezatbildība.
 • dullais janka
 • Mupāns
  +16 +16 0

  Mupāns

  Ta joptvai...Ja kabelī ir strāva,pastāv vairāki veidi noteikt,kur tas atrodas.Arī metāldetektoram vajadzētu krietni pīkstēt.Bet tas jau ir arhaisms.Tiem vecajiem kabeļiem nebūt nav tāda superizolācija,lai ar moderniem mērinstrumentiem nevarētu atrast.Kā tad atrod,kur kabelis bojāts?Laikam rīkstnieks vai ekstrasenss.Kretīni,ka tik ieraut nāsīs.
 • Anita

  Anita

  Kauna nemaz nav,kur lai sirmgalvis tādu žūksni rauj? Tā,lūk,rūpējas par tautu!
 • !!!

  !!!

  Latvenergo labi zin kā padomju laikos būvēja kabeļu līnijas. Cik paši ir notušējuši iekšējus skandālus, kad kabeļi no apakštacijām gāja uz privātmājām. Domājams te tas pats. Iespējams 99% kārtīgi maksā, bet viens sev visu privātmāju apkurina ar elektrību.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!