Ģirģens: “Necietīšu amatpersonas melus!” Arī ministru neatstāj vienaldzīgu Ogres pašvaldības kārtībsargu “nelegālās pusdienas”

Ogres novada pašvaldība, kamēr veic dienesta pārbaudi, atstādinājusi no amata Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieku Uģi Ulmani un Ēriku Diču, kurus “Bez Tabu” pieķēra pārkāpjam Covid-19 ierobežojumus kafejnīcā Ogrē. Vēlāk Ulmanis taisnojās raidījumam, ka kafejnīcā bija ieradušies nevis lai neatļauti pusdienotu pie galdiem, bet gan lai veiktu slepenu operāciju – atmaskotu citus pārkāpējus. Šādu taisnošanos ļoti kritiski vērtē gan pašvaldībā, gan iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, kuru raidījuma “Bez Tabu” atklātais neatstāja vienaldzīgu. Viņš veica pārrunas ar pašvaldības vadību, lūdzot neatstāt bez ievērības pārkāpumus.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Annia
 • Minis

  Minis

  Jācer, ka šis viss neaizmirsisies un viņi vairs nestrādās savos amatos...
 • andris

  andris

  Briesmīgi laiki atmodušies-stukači,skauģi un vienkārši riebekļi tagad ir topā.Man gan vairāk kauns pa policijas vadību -nu ne tur laukos-bet kaut kur augšā Rīgā-nu nodrošiniet tos policijas iecirkņus ar kaut cik civilizētiem apstākļiem(telpa kur pasildīt pusdienas un mierīgi paēst,nu kaut kādu sadzīves tehniku tur novietot-mikroviļņu krāsniņa,kafijas automāts,tējkanna)bet mums jau Latvijā ka tik kādu apriet-nav jau svarīgi kur viņi strādā,svarīgi lai tie ir ar darbu apmierināti darbinieki-nevis nikni zvēri,gatavi izģērbt savus tautiešus.Bez Tabu neskatos-nepatīk man tie feisi.
  • Nja

   Nja

   Jūs, Andri, bijāt minēto divu kungu darbam piešķirtajās telpās, lai pārliecinātos, ka uzskaitīto lietu/apstākļu/iespējas tur nav?
 • Viennozīmīgi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!