2 komentāri

Limbažu novada Skultes pusē dzīvojošas ģimenes un kaimiņu ikdienu pamatīgi bojā blakus esošā atkritumu vieta, kas rada nepatīkamu smirdoņu. Tā vietā, lai risinātu problēmu, viņu virzienā izskan draudi…

Vietējie jau vairākkārt sūdzējušies par nepatīkamajiem apstākļiem, taču pretī saņemti draudi, ka tiks nodedzināta dzīvesvieta. Vēl kādu citu reizi iebildumi pret atkritumu izgāšanu gandrīz noveduši līdz fiziskam konfliktam, tomēr, par laimi, tur dzīvojošai ģimenei ir līgums ar apsardzes firmu, kas šādu scenāriju nepieļāva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atkritumu teritoriju apsaimnieko biedrība Ziemeļblāzma, un, uzzinot par Bez Tabu vizīti, visi konteineri ir tukši un no nepatīkamās smakas vairs nav ne miņas. Taču – uz cik ilgu laiku?

Video

TOP komentāri

  • Skultes ciems
  • Skultes ciems
    0 0 0

    Skultes ciems

    Rakstaa vajadzeeja konkretizeet,kuraa Skultee ( Limbazhu novda ) tas ir noticis,jo ir arii Maarupes novadaa Skulte (ciems). "Muusu Skultee" shinii zina,aa viss ir kartiibaa!
    Virsraksts,met aizdomu eenu uz "Muusu Skulti".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl