Gar privātmāju logiem plāno būvēt šoseju; iedzīvotāji sit pie trauksmes zvana

“Bez Tabu” ar satrauktajiem iedzīvotājiem tiekas turpat pie viņu privātmājām, vietā, kas pavisam īsā laikā var pārvērsties līdz nepazīšanai. Klusais privātmāju ciemats var kļūt par caurbrauktuvi simtiem automašīnu.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Zane

  Zane

  Klusā privātmāju ciemata iedzīvotāji laikam iedomājās,ka teritoriāli atrodoties pašā Rīgas pievārtē,tā klusi varēs dzīvot mūžīgi.Manuprāt,ļoti labi,ka Stopiņu novadā notiek attīstība,priecājos gan par Ikea,gan plānoto plašo centru blakus.Daudzus labus projektus cilvēki gatavi ''norakt'',aizstāvot savus privātīpašumus.
 • ilga

  ilga

  ARĪ ulmaņa gatves malā dzīvo cilvēki .Dzīva satiksme.Ko darīt?
 • Anita

  Anita

  Simtiem? Par ko tad satraukums? Mēs pašā Ulbrokas centrā jau cik gadus elpojam nevis gaisu, bet izplūdes gāzes,ko rada nevis simtiem, bet vairāki desmiti tūkstošu automašīnu diennaktī.Normālās valstīs šosejas parasti būvē ārpus apdzīvotām vietām un vēl norobežo,lai troksnis netraucē.Stopiņos šoseja iet tieši pa ciema centru,padarot dzīvi par elli gan dienu,gan nakti.Stopiņi taču nespēs atteikties no pierastā domāšanas veida un gan jau sagandēs dzīvi arī tiem,kuri no tā vēl šobrīd necieš.Turpiniet tik balsot atkal par tiem pašiem ļaudīm,tad dzīve mums visiem būs bezgala "koša" un izaicinājumu pilna.
  • Zane

   Zane

   ''Stopiņos šoseja iet tieši pa ciema centru,padarot dzīvi par elli gan dienu,gan nakti"Par kādu elli, Jūs cienītā te runājat?Sakārtota iela,gājēju un velosipēdistu celiņi,luksafori un gājēju pārejas,autobusu pieturas,apgaismojums visā Ulbrokas garumā,apstādījumi un skaistais skvērs-taču nē-redzat tikai elli!Nu kā tā var?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!