Gailīšu pagasta iedzīvotāja ceļ trauksmi – pašvaldības darbiniece regulāri piesavinās lietas no humānās palīdzības kravām

“Bez Tabu” saņem aizdomu pilnu vēsti no Zemgales, precīzāk sakot, no Bauskas novada Gailīšu pagasta. Vietējā iedzīvotāja apsūdz kādu sievieti humānās palīdzības mantu piesavināšanā. Iesaistītas esot arī iespējamās ļaundares draudzenes. Izrādās, dāmas pirms ļaužu ierašanās izšķirojot mantas un labākas aizstiepjot uz sev zināmu vietu.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Bo

  Bo

  Pareizi gan jau pasi tie nem kas tur strada ta ir vienmer un bus par citiem vienalga vispar jau iedzivotajiem jadod bezmaksas nevis jadala bagatniekiem to labako un parejiem neko.atbrauc fures un tirgo katru drebi ta ir un bus nauda konfektem un kafijai pietruks.it ipasi daudzbernu gimenem jabut pa velti .nem katru kapeiku....
 • Andis Murnieks
 • df

  df

  Visās humpaļu bodēs labāko nosmeļ darbinieki, bet šeit jautājums kur tad šī sūdzībniece tos kilogramus liek? Gan jau, ka pēcāk sit gaisā kaut kur citur. Jo 10 centi/kg ir sīknauda.
 • Sandra
  +21 +21 0

  Sandra

  Ko tie cilvēki var grausties par niekiem ? Ja es strādātu tādā vietā ,arī paņemtu kādu blūzīti vai džemperīti .Ir tik daudz nelaimju un pāridarījumu ,kur tiešām būtu jāceļ trauksme un jāsauc Bez tabu palīgā !!!
  .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!