“Faktiski viņi nozaga manu identitāti.” Rūdīti zagļi no mūziķa Denisa Paškeviča biroja aiznes instrumentus vairāku tūkstošu apmērā!

Diāna Urbāne

Autors: Diāna Urbāne

2 komentāri

13. septembra pēcpusdienā sociālos tīklus pāršalca mūziķa Denisa Paškeviča ieraksts, ka ir notikusi zādzība! Naktī no svētdienas uz pirmdienu viņa biroja telpās ielauzās rūdīti zagļi, kuri paņēma pašu svarīgāko – mūzikas instrumentus.

Deniss zādzības laikā atradās tālu prom no galvaspilsētas, vēju pilsētā Liepājā. Viņš par notikušo uzzināja no kolēģiem. Secināts, ka zagļi ielauzušies aptuveni pulksten divos naktī un darbojušies gandrīz divas stundas.

Deniss Paškevičs
mūziķis, vēlas lūgt palīdzību

Faktiski viņi nozaga manu identitāti. Zagļi aiznesa gan manu saksofonu, gan kolēģu, nozaga modulāros sintezatorus. Es varu teikt, ka tas nav pietiekami, lai mani apturētu darīt to, ko es mīlu darīt visvairāk, spēlēt mūziku. Es varu tikai minēt aptuvenus ciparus, kas ir 30 līdz 40 tūkstošus eiro, bet šobrīd tie nav precizējami.

Deniss ir pārliecināts, ka zādzība bijusi rūpīgi izplānota, jo biroja telpās nav tik vienkārši iekļūt. Kameras fiksējušas, ka darbojās divi garnadži, kuriem veiksmīgi izdevās uzlauzt pagalma dzelzs durvis.

Deniss Paškevičs
skaidro notikumu

Šis noteikti bija plānots notikums, jo bija ļoti smalki izstrādāts ceļš, kā tikt šajā ēkā iekšā. Birojs atrodas puspagrabā, mums ir dzelzs durvis, viņi tika caur divām durvīm. Mēs šobrīd strādājam pie noziedznieku identifikācijas. Esmu pārliecināts, ka viņiem nav kur likt šos instrumentus. Man visbēdīgāk būs uzzināt, ka instrumenti būs izmesti ārā. No pasaules mūziķu aprindām, kuriem varētu interesēt šādi instrumenti, viņi jau man ir ziņojuši, ka neviens neskarsies klāt un meklē tos.

Policija pieļauj variantu, ka zādzība nav nejauša, bet ar mērķi kaitēt. Visticamāk, darbojušās vairākas personas, taču pagaidām nav skaidri zināms, cik.

Sandra Kuzmane-Ignatova
Valsts policijas pārstāve

Pieļauju, ka viena no versijām varētu būt tāda, ka nozog šādus netipiskus priekšmetus, jo ir pasūtījuma zādzība. Iespējams, aizved instrumentus uz ārzemēm. Vēl viens variants – konkurenti cenšas ieriebt un kādu skādi nodarīt.

Uz viena no saksofoniem ir iegravēts Denisa uzvārds, instrumenti ir ļoti specifiski un unikāli.

Deniss Paškevičs
cer, ka instrumentus atgriezīs

Mēs runājam par saksofonu, kuru spēlēju jau 20 gadus. Tas ir kaut kas ļoti intīms, īpašs. Instruments mūziķim ir pats dārgākais pēc gara, dvēseles un sirds

Deniss no visas sirds cer, ka zagļi būs godprātīgi un paši laupījumu atdos. Mūziķis aicina ikvienu, kuram ir kāda informācija, nekavējoties viņu informēt, rakstot uz e-pasta adresi: [email protected]!

2 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Tur viss ir pretīgi! Gribam atpakaļ naudu!" Četri indieši Rīgā "iegrābjas" ar dzīvokļa īri

Dūru vicināšana un kliegšana jeb cīņa par apsaimniekotāju Rīgas "Ķīnas mūrī"

"Jau trīsreiz mēneša laikā!" Nepiestājot pieturā, autobusu šoferi vairākkārt atstājuši bērnu šosejas malā

Latvijā "pazaudē" pat pusmiljonu kilometru! Notinot nobraukumu, "iesmērē" no ārzemēm ievestus auto

"Viņam seko bērni, glābiet viņus, kamēr var!" "TikTok" aktīvists stāsta par netiklībām ar bērniem un bez mitas lamājas

"Ar tādu mašīnu nav problēmu pārsniegt ātrumu arī vecmammai." CSDD tehniskās apskates darbinieks traucas ar 168 km/h

Banānu cena uz pusi zemāka par pašizmaksu! "Banānu karā" "Lidl" konkurenti izmisīgi cenšas nezaudēt pircējus

"Kā cilvēks var tā "salabot" apavus?!" Dobelnieci pārsteidz darbnīcas meistara veikums

"Jāuzmanās, uzticot bērnus tādām skolām." Vakcīnskeptiķu skolā bez licences sola "saudzīgu vidi" bez Covid-19 ierobežojumiem

"Drusciņ sapurinās nevakcinētos!" Sākoties ārkārtējai situācijai, iedzīvotāju noskaņojums krasi atšķiras: no izpratnes līdz dusmām

"Mēs esam tādās krustcelēs, ka nezinām, ko vairs darīt!" Austrālijas pilsonim liedz vakcināciju Latvijā

Dziedātāja Olga Rajecka sašutusi: Maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu!