“Esmu izputināts, zaudēju pilnīgi visu!” Internetā iepazīta sieviete izkrāpj lielu naudas summu un izposta ģimenes dzīvi

Preiļu pusē dzīvojošais Jānis, meklējot otro pusīti, izmēģina laimi internetā. Sociālajā tīklā ”draugiem.lv” atsaucas kāda dāma un uzdod jautājumu: ”Vai esi brīvs?”. Tomēr drīz vien koķetā frāze jau iegūst mantkārīgas aprises.

Atpakaļ uz rakstu

74 komentāri

 • Elizabets

  Elizabets

  Taču lai čiepa dzīvo, grūti mūsu valstī nopelnīt. Večuks pats dumjš, lai novelj tās rozā brilles. Ja brīvprātīgi ir devis naudu, kāpēc policija jāiesaista? Vaina jau nau meitenē :D
 • Hhgf
 • Ieva

  Ieva

  Pilns internets ar krāpniekiem.Vajag tikai uzlikt ěsmu un kāda naiva zivtiņa uzķeras.Nav ko līst pa portāliem laimes meklějumos,jo nav jau zināms,kas aiz tā profila slĕpjas..Man liekas,ka śim vīrietim būs mācība uz visu mūżu.Manuprāt tă krăpniece jau ir apkrāpusi vairākus vīrieśus un krāps vĕl,kaměr viņu nepieķers.
 • Zita

  Zita

  Baigais čalis - pēdējais duraks, bildē neizskatās pēc tāda, ka varētu kaut kas piederēt... grib pazīmēties TV.
 • Guntars

  Guntars

  Vai šis cilvēks,kurš tik lēti uzticējās interneta medniecei . Saprot kad viņš ir pavisam lētticīgs cilvēks. Tagad tā uzticēties nedrīkst .Un kur nu vēl čūskai sievietei.
 • Abu

  Abu

  Piem, Hosams Abu Meri ar prec vienu latvju daiļavu pēc otras, bet tādu sieviešu kvantuma naidu (komentāros teju vienas līksmojošas dāmas) kā Jānis, nav izjutis. Tomēr tā latvju sieviešu sabiedrība pret cittautiešiem izskatās ļoti toleranta, bet kriiminālnoziedznieces uzliela.
 • Ievish

  Ievish

  Negaidīts pavērsiens: to visu organizēja sieva, kura šobrīd ir ceļā uz salām pa viņa naudu.
 • Mārīte

  Mārīte

  Pats ir vainīgs,Dievs nav mazais bērns,viss nāk atpakaļ,tādiem ir arī ceļš,kādreiz ar sievu terorizēja pameitu ņēma naudu nost,šantažēja un slikti izturējās.Tā viņam arī vajadzēja.Agri vai vēlu atnāca atpakaļ,nekad nav īsti strādājis un arī nestrādās.Pameta sievu ar bērnu un izlika uz ielas,bija vienalga par bērnu un sievu,lai iziljūt kā tas ir palikt plikam un uz ielas.Neuzķeraties uz viņa nožēlojamiem vārdiem.Viņš ir ļoti labi pazīstams.Lai sāk beidzot strādāt nevis loderēt un uz valsts pabalstiem dzīvot.
 • Saulïte

  Saulïte

  Katram ir jásaņem sods ...ir likums ...ar nolüku izkrápts...lai noķer un atņem visu atpakaļ nevis tikai soda.......
 • PATIESĪBĀ

  PATIESĪBĀ

  Nevajag šim mērglim neko ziedot, viņš ir apzadzis cilvēkus pie kuriem dzīvojis iegūstot to uzticību melu rezultātā, sataisījis ''podstavas'', ārkārtīgi melīgs un ļauns, es pat teiktu bīstams tips, atklāti melo acīs skatīdamies. Notikusī situācija patiešām ir ''karma'' kā te daudzi raksta. Portāla lietotājiem lūgums pēc pēc savām iespējām ziedot tiem, kam tas patiešām nepieciešams, nevis šim nelietim.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!