“Esmu “bomzis”! Man nav, kur dzīvot!” Pašvaldība izliek jelgavnieci no dzīvokļa un piedzen parādus

Daudzstāvu namu Ganību ielā Jelgavā vairākus gadu desmitus par savām mājām uzskata “Bez Tabu” skatītāja Skaidrīte, taču šobrīd situācija ir krietni citādāka, jo vietējā dome, iedzīvotājai nezinot, izliek jelgavnieci no pašvaldībai piederošā mitekļa.

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • Gita

  Gita

  un vispar kads te sakars ar meitam? iespejams meitas pasas ir maznodrosinatas personas ar maziem berniem , bez vira un vinam pasam ir vajadziga palidziba.
 • Gita

  Gita

  ja jau vina gadu nedzivoja- nelietoja ne auksto, ne karsto udeni, ne elektribu, no kurienes tad parads par udeni? ja ir parads, tad tikai par apkuri un apsaimniekosanu, un tam nabut lielam par tikai gadu!
 • Čiksa

  Čiksa

  Nekas jauns ,ari es esmu saskārusies ar Jelgavas Domes nekompetenci ,ar vienu roku man tika piešķirts pašvaldības dzīvoklis ar otru roku tas tika atņemts,kaut ari pati strādāju pašvaldības iestādē,nav taisnības un nebūs un nav pat kam prasīt palīdzību
 • Jā

  Vai kundze iedomājās, ka gadu padzīvos pansionātā, dzīvoklis stāvēs tukšs un parādi pēkšņi pazudīs un par to gadu komunālie arī nebūs jāmaksā? Nu nenotiek tādi brīnumi.
  Par meitām... mēs nezinām, kas tur par iemeslu sliktajām attiecībām, bet situācijas var būt tik dažādas, ka meitas uzreiz vainot negribētos.
 • Vitalijs

  Vitalijs

  Mana mate nomira biju deklatets pie vinas divu istabu dzivokli .paradu nebija .dzivoklis nebija privatizets.karsavas pasvaldiba panema un izmeta mani no dzivokla .pataisija par bez pajumtnieku .darbs ir nauda ari bet sava stura nau..
 • Daudz klaunu par manu zemi staigā.

  Daudz klaunu par manu zemi staigā.

  Nez kāpēc valsts klusē par pazudušiem 3 miljoniem. Jau cik gadus neviens neko nesaka. Bet kam naudas nav, to ēdīs līdz pēdējām asins lāsēm.
 • sila-H.mm

  sila-H.mm

  Tas it kā būtu normāli,ja palīdzētu valsts,jo bērniem,kuri ir pilngadīgi, nav kopīga ģimene ar vecākiem un tikai brīvprātības princips palīdzēt vai nē,būtu tas,kas varētu darboties.Sieviete dzīvo atsevišķi no bērniem un viņas saimniecība ir viņas ienākumi,viņa nedzīvo kopā ar bērniem,liekas,ka šādi likumi,kas pastāv šobrīd mums palikuši kopš padomju laikiem.Jāpalīdz būtu valstij konkrētam cilvēkam.Visur kur izdevīgi ir valstij,notiek atsauces uz Eiropas likumiem,tad lāpēc šis likums nav mainīts?
 • absurds

  absurds

  Tas ir tikai sākums...tikko valsts pieņems īres līguma likumu,tad tādu kā šī sieviete,uz ielas paliks daudzi.Un kam interesē invalīdi?!Un ja kāds grib teikt,ka kādam rūp cilvēki,tad tie ir meli! Cilvēki vairākus desmit gadus ir bijuši īrnieki,uzturējuši,remontējuši dzīvokļus un tad izlemj,ka līgumus slēgs tikai uz 5 gadiem,atvainojiet,laiks skrien ātri un cilvēkam jādzīvos būs stress par to,vai man būs jumts virs galvas,vai nē.Pie tam,ja agrāk cilvēki rūpējās par tiem kā savējiem,tad turpmāk to vairs nedarīs,jo nav jau stabilitātes.
 • H.mm

  H.mm

  Patiesībā Eiropas likumos sen ir atrunāts,ka bērniem nav pienākumu pret vecākiem. Pārējā civilizētā pasaulē par vienīgo rādītāju kalpo mājsaimniecības ienākumi. Ja kundze visu laiku dzīvojuši viena, tad viņas ienākumi ir viņas pensijā un sociāliem dienestiem jau savlaicīgi bija jāsniedz palīdzība,jārunā ar kundzi kāpēc veidojas parāds,vēl jo vairāk ,ja dzīvoklis bija pašvaldības vajadzēja savlaicīgi piedāvāt sociālo istabu. Šobrīd izskatās pēc pārprastas demo
 • Vins

  Vins

  Baudiet kapitālismu jo socialisma vinu neviens no dzīvokļa neizmestu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!