3 komentāri

Mežizstrādes uzņēmums “AK Mežs” pēc pasūtījuma izcērt meliorācijas grāvjus, bet atstāj kokmateriālus turpat, radot īpašniekam zaudējumus.

Zaigas kundze ar vīru pirms trijiem pārcēlās no Rūjienas uz dzīvi senču mājās, Igaunijas pierobežā. Vēloties sakopt savu vairāk nekā 70 hektāru lielo teritoriju, piesaistīja uzņēmumu “AK Mežs” aizaugušo meliorācijas grāvju izciršanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sadarbības rezultātā īpašums izpostīts, dusmīga par izcirtēju darbu ir Zaigas kundze.

Solīja, ka visu sakops, viss būs perfekti. Nu, tagad ir perfekti: viss īpašums, kur viņi strādāja, pilns ar zariem, celmiem. Mans nomnieks nevar novākt sienu, jo uz tiem zariem salauzīs tehniku!

Izciršanas darbi noslēdzās jau vasaras sākumā, bet solījumus aizvākt palikušos kokmateriālus uzklausa teju katru nedēļu līdz pat šodienai.

“Ar bērnudārzu taču es nestrādāju. Kas man tiešām jānāk klāt skatīties?” retoriski vaicā Zaigas kundze.
Arī pušu līgumā minēts, ka “izpildītājs apņemas izkopt grāvjus”.

Foto

Uzņēmums “AK-Mežs” pārstāvis Andis Kārkliņš uzskata, ka izcirtēji darbu padarījuši pēc labākās sirdsapziņas. Aizvākuši kokmateriālu, ko pēcāk iespējams izmantot, turklāt par to samaksājuši zemes īpašniecei vairāk nekā 700 eiro.

“Par zariem mēs nemaksājam. Vienošanās paredz, ka mēs tos novācam, bet nemaksājam. Un tā mēs arī viņai pateicām. Tad sākās runas, ka, ja nav naudas, viņa neparaksta dokumentu par to, ka viņai jau tika samaksāts par kokmateriāliem,” informē uzņēmuma pārstāvis.

A. Kārkliņš teic, ka labprāt sakoptu teritoriju, bet negrasās maksāt par zariem, ko pieprasa īpašniece.
Bez Tabu zemes īpašniece Zaiga neapstiprina, ka būtu prasījusi samaksu arī par zaru aizvākšanu. Ja netiks rasta kopīga valoda, puses savu taisnību apņemas aizstāvēt tiesā.

Zaiga

Es sūdzēšu tiesā tos sātanus! Esmu riktīgi nikna! Arī par morālo kaitējumu prasīšu! Esmu dabūjusi sirdsklapes!

TOP komentāri

 • Kristaps
 • muna
  0 0 0

  muna

  Ja atstāj kokmateriālus,tad kā var būt īpašniekam zaudējumi?izskatās ka pilsētas tantuks iedomājies,ka pēc krūmu izciršanas viņai paliks gluds lauks!!!
 • cilvēks
  0 0 0

  cilvēks

  Kaut kā pēc Anda darbības neizskatās... Labāk lai tantuks pārlasa līgumu, gan jau kaut ko nav sapratis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl