Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

18 komentāri

Tā vien šķiet, ka kāds nelabais gars ir apsēdis Jūrmalā esošo Sloku. Nupat tur viesojāmies, lai savām acīm lūkotu nelegālu izgāztuvi, kuru gadiem neviens nevar vai negrib apkarot, bet nu jāķeras klāt tēmai – narkomāni. Tās puses iedzīvotāji iedzīti tādā izmisumā, ka gatavi ķerties pie radikālām metodēm, lai apkarotu vietējos narkomānus un narkotiku izplatītājus.

Ja citur ikdienā iedzīvotāji skata sakoptus mauriņus, puķu dobes, tad Slokas iedzīvotājiem par ierastu ikdienas ainavas papildinājumu ir kļuvušas narkomānu izlietotas šļirces, iepakojumi un paši to lietotāji. Visdrūmākā situācija ir ap Slokas dzelzceļa staciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dažs labs no tās puses iedzīvotājiem jau ir gatavs ķerties pie radikālām metodēm, lai atturētu narkomānus no līšanas viņa sētā.

Armands
Slokas iedzīvotājs

Es šodien pat biju spiests šaut ar gāzes pistoli! Gāju sakopt mauriņu un skatos, sēž vien tips ar duršanai sagatavotu šprici.

Es šo dzinu prom. Citā dienā nāku mājās un skatos, čigāns jau lūr iekšā mājā pa logu! Kas būs tālāk?

Stacija apkaimes iedzīvotāji gadu gadiem vēro, kā notiek narkotisko vielu pārdošana, lietošana. Viņi jau teju vaigā zina katru dīleri, izpētījuši shēmu, kā aizliegtās vielas nodod no rokas rokā.

”Vienu brīdi tirgoja sieviete. Tad viņa kaut kur pazuda. Parādījās vīrietis. Shēma vienkārša. Satiekas, apkampjas, kā seni draugi un pa tam lāgam preci nodod.”

Ko par to saka policija? Slokas iedzīvotāji regulāri ziņo Valsts policijai, bet miera kā nav, tā nav. Ja vienu brīdi narkotiku lietošana pieklususi, tad pēdējā laikā atsākusies ar jaunu sparu. Cilvēki vairs netic, ka likumsargi kaut ko dara lietas labā.

”Jūsu minētā adrese policijai ir zināma, un policijā notiek darbs, lai atklātu un aizturētu narkotisko vielu lietotājus, tirgotājus.

Diemžēl policija pašreiz nevar atklāt sava darba nianses, metodes atklājot šādus noziegumus, jo tas var kaitēt izmeklēšanai.”

Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa pārstāvis Jānis Celmiņš arī piesaka, ka pašiem iedzīvotājiem nevajadzētu tramdīt apreibinājušos narkomānus, bet gan zvanīt policijai.

Bet, ņemot vērā Slokas stacijas apkaimes iedzīvotāju izmisumu, policijai acīmredzot būs jāiespringst, jo nevar zināt, kad cilvēku vadzis lūzīs un viņi paši ķersies klāt narkomānu izsvēpēšanai no savas apkaimes.

TOP komentāri

 • Edgars
  +5 +4 -1

  Edgars

  Labklājības pārvalde un Jūrmalas dome Slokā pie skolas un Kauguros ir uzbūvējusi vairāk kā 3 pietcu stāvu ēkas sociāli nelabvēlīgām ģimenēm tai skaitā čigāniem un bomžiem patversmes, kur dala metadonu narkomāniem,sen jau ir apdraudēti normālie cilvēki šajos rajonos,sevišķi bērni,jāprasa domei kad tas beigsies...
 • Roberts
  +3 +3 0

  Roberts

  Kauguru -Slokas realitāte- sociālajās mājās pārsvarā dzērāji narkomāni,un tā ir ikdiena. Vietējie uzņēmēji spēj tik cīnīties ar zādzībām. Viņi tik sēž visi uz pabalstiem un strādāt negrib ,jo tāpat viss ir labi. Paldies Truksnim par entajām sociālajām mājām Kauguros,jautājums tik viens ,kāpēc pats Truksnis negrib padzīvot Kauguros ,kapēc nevienu sociālo māju nav uzbūvējis no Majoriem līdz Lielupei? Tā Jūrmala jau tā ir sadalīta divās daļās-tie kuri nezin ,kur naudu likt, bet čīkst par zemes nodokļiem un Kauguri,kuri pārvēršas par nelabvēlīgo dzīvesvietu-geto. Kūdrā uztaisītu šitiem robotiem sociālo paradīzi un lai viņi tur vients otru "izglīto".
  Kauguri kļūst par baisu vietu. Šeit ir tik daudz skolas un bērnu dārzi. Un tikk daudz sociālo māju. Mūsu berni netiek laisti skriet pa zālāju,jo tur pilns ar špricem,spēļlaukumos sēž dzērāji lietojot alkoholu. To redz visi,pat garām braucošie policisti. Diez kādēļ nekas netiek darīt? Alkohola lietošana sab. vietā šajā pilsētā ir norma,pastaigāties pa vienu trotuàru ar narkomānu,kuru "lauž", arī ir norma.
  Īsāk sakot- Latvijā ir un attīstàs pilsēta ar lielu iedzīvotāju blīvumu,kur zeļ un plaukst alkoholisms,narkomānija (un tas viss pat dienas laikā), trūcīgo statusa pieprasītaji... Nu traki...
 • Man čista zb jau
  +3 +3 0

  Man čista zb jau

  Juuuuuurmalaaa / sloka - jau kops 1995. Gada dzigani stav stacija un strili piki "kkam svarigam" ... lol :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl