“Es nokritu, viņš turpināja mani sist.” Jelgavnieks gandrīz līdz nāvei piekāvis sievieti

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

5 komentāri
“Es nokritu, viņš turpināja mani sist.” Jelgavnieks gandrīz līdz nāvei piekāvis sievieti

Kā šausmu filmā risinājies notikums Jelgavā. Vīrietis pacēlis roku pret sievieti, sitis ar pudeli pa uzaci un piekāvis gandrīz vai līdz nāvei.

Anna joprojām spēj piecelties kājās un pārvietoties vien ar grūtībām, kaut gan rit jau trešā nedēļa, kopš tika nežēlīgi piekauta. Piekāvis jelgavnieks.

Anna
smagi piekauta

Cilvēks “sēdējis” par slepkavību. Nositis kādu uzņēmēju. Viņš ir sodu izcietis, bet psihe tik un tā traumēta.

Sieviete stāsta, kā viss noticis. Viesojusies pie sava drauga Jelgavā. Kad viņš uz īsu brīdi izgājis, pie durvīm atskanējis zvans.

Anna
smagi piekauta

Es atveru durvis, un uzreiz sitiens. Viņš mani aiz matiem ievilka istabā un sāka sist. Pa visu istabu es lidoju. Es vaicāju, kāpēc? Viņš nesarunājās, bet sasita pudeli un sita man. Te man ir rēta ap aci. Asinis sāka tecēt. Es nokritu, viņš turpināja mani sist. Iemeta stūrī. Pie loga. Es izlikos, ka esmu beigta, viss, manis nav. Viņš izkratīja visu no mugursomas. Man bija 18 eiro. Es redzēju, viņš paņēma šo naudu. Viņš divas reizes man iesita pa mugurkaulu un teica: ja ziņosi policijai, nogalināšu, kuce!

Divas dienas pavadījusi slimnīcā. Bijis smadzeņu satricinājums, pēc sitiena ar pudeli vairs neredz ar vienu aci, ir sasistas kājas un traumētas divas ribas. Anna uzrakstījusi iesniegumu policijā, uzsākts kriminālprocess, vīrietis aizturēts, taču drīz vien atbrīvots. Anna viņu personīgi nepazīst, taču esot kopīgi paziņas un iepriekš viņu redzējusi Jelgavā.

Jelgavas Valsts policijas pārstāvis skaidro, ka procesa virzītājs šoreiz izvēlējies drošības līdzekli, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Notiek izmeklēšana un apstākļu noskaidrošana.

Anna
smagi piekauta

Ja ne es, tad kāds cits cilvēks cietīs. Es pat nezinu, kas ir izmeklētājs? Man teica, piezvanīs, bet jau trešā nedēļa, neviens nav zvanījis.

Viņš jau interesējas, kur es dzīvoju? Man jau bija zvans, ka mani ar sērskābi aplies, ja es turpināšu.

Anna nav no bailīgajām, taču tagad raizējas par savu dzīvību, ka varmāka varētu izrēķināties, jo ziņojusi policijai. Sieviete nedzīvo mājās, bet slēpjas citur, jo savā dzīvoklī baidās palikt.

Policijas pārstāvis aicina rakstīt iesniegumu arī par saņemtajiem draudiem.