“Es dzīvoju kā “bomzene”!” Sarkandaugavā pamatīgi noliets dzīvoklis; apsaimniekotājs kavējas ar avārijas likvidēšanu

Vairāk nekā 100 gadus senajā ēkā Sarkandaugavas ielā 33, Rīgā, izveidojas avārijas situācija – 4. stāva dzīvokļa saimnieks pamatīgi nopludina apakšējā stāva iemītnieci.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Pati vainīga!

  Pati vainīga!

  Man ir 57 m2 dzīvoklis, apdrošināšana , uz gadu , ir 35 euro! Kad nopludināja dzīvokli, augšējais kaimiņš , apdrošinātājs, bez aizķeršanās, man izmaksāja 880 euro! Sanāca remonts ar atliektiem galiem!!! Nebija man ne kaimiņš , ne nama apsaimniekotajs jādzenā!
 • Majas iedzivotajs

  Majas iedzivotajs

  Labi ka so paradija, bet tas nelidz. Dzivokli kas atrodas zrm un blakus ari ir apludinati. Ja bus issavienojums tad neviens par to neatbildes. Un RNP ir nes nosplauties. Neviens reali nav atnacis un nav fiksejis pludu sekas kaut gan mes zvanijam un ludzam atnakt!!!
 • janis
 • ass

  ass

  un spriezot pec ta plecja uz sienas tur vsp nav sakara ar to dzivokli
 • ass

  ass

  es tur dzivoju paris gadus atpakalj pasji vinji dzivo lietuva redzams vinjus uzmeta un tapec dzivoklis kukrsh
 • GRUZINS
  +17 +17 0

  GRUZINS

  Pašu rigas namsaimnieku izmitinat šaja dzivokli uz paris gadiem tad sapratis
 • Mario
  +10 +10 0

  Mario

  RNP usver ka nav naudas, bet tās ir muļķības, mes maksājam 1€m² remontfondu katru mēnesi. Suma kas ir savākta ir pari 20000€. Nav bijusi nekāda informācija kad RNP plāno mainīt stāvadus, jo tie ir kritiskā situācijā. RNP vairāk tik interesē iekasēt naudu un norakstīt uz kaut kādiem mirktiskiem darbiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!