Enrikes Iglesiasa koncerts atcelts. Kādas cerības atgūt par biļetēm iztērēto?

Kopš novembra vidus raidījuma “Bez Tabu” e-pasts piebiris pilns ar vēstulēm no piktiem un dusmīgiem Enrikes Iglesiasa cienītājiem, kuri iztērējuši desmitiem un pat simtiem eiro, lai baudītu mākslinieka koncertu, bet diemžēl tas atcelts, jo koncerta rīkotāji nav izpildījuši solīto.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Žēl..

  Žēl..

  Bijām izdomājuši ar vīru atcerēties jaunības gadus un aiziet uz koncertu.. nopirkām laicīgi biļetes fanu zonā.. nav nedz 180 eur, nedz izredzes par atmaksu.
 • Cams

  Cams

  Vispār jau biļete jāatgriež pārdošanas vietā. Arī Piļešu servisam ir pieejams Enrikes Iglesiassa websaits kur nekāds koncerts rīgā nekad nav bijis.
  • Kristīne

   Kristīne

   Pati strādāju ar Biļešu servisu, tikai info centrā - tirzniecības centrā, un mums info centra darbiniekiem nav iespējas atgriezt naudu par biļeti, tā kā jūsu apgalvojums, ka nauda jāatgriež iegādes vietā ir aplama. Pats BS mums ir vienmēr teicis, ka klientiem jādod BS info tālrunis un tikai caur pašu BS var kko darīt, ja mēs atgriezīsim naudu, tad tas jau būs no mūsu personīgajiem līdzekļiem, jo mūsu BS sistēmā, kas mums ir pieejama, nav sadaļas par naudas atgriešanu, jo neesam pārstāvji bet tikai starpnieki.
  • Inga

   Inga

   Bija facebook paša Enrikes video, kur viņš atgādina vai pareizāk teikt apstiprina faniem par koncertu riga 5.decembrī. takā nezinu tātad tajā Bulgārijā visu arī sačakarēja.
 • Solvita

  Solvita

  Jautājums - cik ilgi Biļešu Serviss var muļķot cilvēkus un neuzņemties nekādu atbildību? Gadiem ilgi?
 • Solvita

  Solvita

  Ja palasa informāciju par Biļešu Servisa pakalpojumiem , ik pa laikam tiek ziņots , ka tiek atcelti pasākumi , bet nauda netiek atgūta. Es arī gaidu vēl nenotikušā Kokera koncerta biļ

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!