2 komentāri

Likumdevējs pats izrādās likuma nepaklausīgs! – šādu signālu Bez Tabu redakcija saņem no kāda anonīma ziņotāja. Viņš apgalvo, ka Saeimas deputāts Aivars Dronka ir atbildīgs par vides piesārņojumu, ko rada kāds riepu pārstrādes uzņēmums Rīgā.

Starta iela Rīgā, astotais numurs. Teritorija, kuru apjož drūms betona žogs. Ainavu vēl traģiskāku padara riepu kaudzes, kuras vairāku metru augstumā slejas virs žoga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Placis, kurā var nodot nevajadzīgos auto pakavus. Te saimnieko kāda firma, kuras reālā atrašanās vieta ir norādīta Liepājas puse. Grobiņa. Tuvojoties attiecīgajai adresei redzam, ka tas ir atkritumu poligons.

Tā pārstāvis saka, ka attiecīgā firma tur īrē zemes pleķi, kur vajadzības gadījumā novietot vecās riepas. Tātad vēju galvaspilsētas paspārnē firmas pārstāvjus nesastapt, nākas atgriezties valsts galvaspilsētā.

Ķēru vēju

Teritorijai vārti slēgti, iekšā nav nevienas dzīvas dvēseles. Pamanām, ka ielas otrā pusē paveras tāds pat skats, arī tur teritorija pārkrauta ar melnajiem gumijas izstrādājumiem, kuri vairs braukšanai nav derīgi.

Sazvanītais plaču pārstāvis no intervijas atsakās bet apstiprina, ka šeit ir lietoto riepu pieņemšanas un uzglabāšanas punkts. Te saimnieko SIA Riepu bloki. Jā, gumijas izstrādājumu kalni ir par lielu, ir pārkāpts uzglabājamo vienību skaits.

To starp citu apstiprina informācija, kuru Bez Tabu rakstveidā sniedz Valsts vides dienests, kuri bijuši pārbaudēs. Konstatēts, ka vienuviet te ir vairāk par 1000 tonnām riepu, lai gan atļauja ir par 30 tonnu uzglabāšanu. Par pārkāpumiem uzsākta administratīvā lietvedība, uzdots teritoriju sakārtot.

Foto

Tautas kalps

Kāds šai vietai ir sakars ar izbijušo Saeimas deputātu Aivaru Dronku? Savulaik bijušā tautas kalpa un eksprezidenta Bērziņa partijas biedra firma pārpirkusi SIA Riepu bloki un nu viņš ir kontrolpaketes turētājs.

Bez Tabu sazinās ar Dronku, arī viņš no intervijas atsakās bet vainu atzīst. Uzkrājums izveidojies, jo cementa rūpnīcas, kuras riepas pieņem pārstrādei, ir samazinājuši pieņemšanas apjomus.

Tas tamdēļ, ka Krievijai ir noteikts embargo, rūpnīcu produkcijas pārdošanai ir krities apjoms.

TOP komentāri

 • Aivars
  +1 +1 0

  Aivars

  Riepu bloki bija vienīgie, kas bez maksas pieńēma vecās riepas. Ja tas ir beidzies, tad tādi kalni tagad veidojas pie katra servisa un tos nebūs kas savāc. Neesmu ne Dronkas , ne Bērzińa politiskais fans, bet ko tas uzńēmums ir piesārńojis (vai no tām riepām kaut kas tek ārā?) un kāds tam visam sakars ar Bērzińu?
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Lasot informāciju, ari man šķiet kaut kā neloģiski-vecas riepas vienuviet-slikti, mētātos kaut kur, arī būtu traki.Kur lai cilvēks tās liek, ja rūpnīca neņem pretī.Uzbrauciens muļķigs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl