E-motorolleru vadītāji uzspļauj ceļu satiksmes noteikumiem. Velobraucējs noskaities

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

42 komentāri
E-motorolleru vadītāji uzspļauj ceļu satiksmes noteikumiem. Velobraucējs noskaities

Velobraucējs sašutis par e-motorolleru vadītāju visatļautību, braucot par Krišjāņa Valdemāra ielu Rīgā. Noskaities par bezatbildīgo braukšanu pašā galvaspilsētas centrā!

Rīdzinieks, kurš pārvietojies ar velosipēdu, noskaities par e-motorolleru agresīvo un bezatbildīgo braukšanu. Velosipēdists ievērojis, ka sākotnēji abi motorolleri, kuri esot bijuši iznomāti, pārvietojušies pa Krišjāņa Valdemāra ielas braucamo daļu, veikuši  dīvainus manevrus, mainījuši joslas utt. Pēc tam uzbraukuši uz trotuāra, kur bijis daudz gājēju un velosipēdistu, un braukuši pa ietvi.

Kad velobraucējs aizrādījis, ka motorolleru vadītāji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, jo pa ietvi motorolleri nedrīkst braukt, ko apstiprina arī Valsts policija, velosipēdists saņēmis agresīvu atbildi un ignoranci.  Fiksējis abu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpēju braucamo numurzīmes un nosūtījis informāciju Valsts policijai.

Baiba Upeniece
SKOK Klientu servisa vadītāja

Laikapstākļiem kļūstot siltākiem, arvien palielinās klientu loks, kas izmanto SKOK pakalpojumus.

Braucot ar e-motorolleru, ir jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Nedrīkst braukt pa trotuāriem, veloceliņiem, parkiem utt. Kā arī novietojot motorollerus ilgstošai stāvēšanai, ir jāievēro noteikumi – tos nevar atstāt kur pagadās, nedrīkst aizšķērsot ieejas durvis ēkām, veikaliem, kā arī piebraucamajiem ceļiem, vārtiem utt. Katrs nomas klients nes atbildību par elektriskā motorollera novietošanu.

Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, varu teikt, ka klientu atbildība pret nomas motorolleriem ir uzlabojusies. Motorolleri netiek pamesti kur pagadās, klienti vairāk piedomā pie tā, lai netiktu pārkāpti noteikumi. Ir kļuvusi atbildīgāki.

Auditorija: dažāda vecuma cilvēki. SKOK pakalpojumus var saņemt personas, kuras ir sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu un kurām ir atbilstošas kategorijas vadītāja apliecība.

42 komentāri