“Dzīvokļos jūkam prātā!” Ogres dome uzsauc basketbola grozu; bumbas spēle pie logiem gadiem dzen izmisumā

Bariņš ogrēniešu no Bērzu alejas 8. daudzdzīvokļu nama, kuri apvienojušies aktīvistu biedrībā ar skanīgu nosaukumu “Bērzu alejas 8 lustīgie kaimiņi” 2014. gadā par Ogres novada pašvaldības līdzekļiem, nesaskaņojot ar kaimiņiem no blakus nama, pie šīs kaimiņu mājas uzslēja basketbola grozu. Jau gadiem ilgi bumbas driblēšana, dauzīšana pret mājas sienu tracina šī nama iedzīvotājus. Izrādās, ka pašvaldības uzsauktā basketbola groza izvietošanas vietas izvēle neatbilst vairākiem pašvaldības saistošajiem noteikumiem. Projekts arī paredzēja grozu izvietot citviet, prom no dzīvojamiem namiem, kur bumbas spēle nevienu netraucētu. Spītējot nebūšanām, pašvaldība ilgstoši nav rīkojusies, tāpēc iedzīvotāji vērsās raidījumā “Bez Tabu”.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • Dāgs Pauls Jankovskis

  Dāgs Pauls Jankovskis

  Labi būtu, ja tā skaņa tiešām būtu visa problēma.. esmu no tā pagalma un atceros ka pats mazāks būdams ar draugiem spēlējām florbolu pagalmā un šai "taisnības " cīnītājai jau tad nepatika ka zāli samīdam , Kā arī tālāk pļaviņā kur futeni spārdijām tagad slejas trīs egles. Tas noteikti lai nākamajiem pat prātā neienāktu tur kaut ko spēlēt. Skumji ka ir tantes kurām nepatīk bērni pagalmā un viss ko viņas tur grib redzēt ir dārza stādi.
 • Roberts Blass

  Roberts Blass

  Esmu varens žurnālists, varu ar kameru un mikrofonu iebakstīt sejā un muldēt, kas tik man ienāk prātā. Nospļauties par objektivitāti, galvenais ir pulicera vērta sensācija, kuru izgaismot, lai pašslavinātos!
 • lmao

  lmao

  Vairākus gadus atpakaļ mēs bieži spēlējam futbolu, tur it kā nevarēja nekādigi nekas viņai traucēt, taču vina sastādīja egles, lai mums traucētu un arī ar varu atņēma manam draugam bumbu (kuram tajā laikā maksimums bija 10-11 gadi), viņiem bija pēc tam jāiet uz policiju un jāmaksā kompensācija 200 eiro sods. Viņai nebesī troksnis, viņai besī, ka bērni tur var pavadīt labu laiku.
 • ES

  ES

  Nu gadiem tur dažas labas nav ne ar ko apmierinātas. Piegriezies. Mani bērni kad mazi bija spēlēja futbolu zālājā pie nojauktās mājās. Egles sastādīja. Arī bija pa tuvu logiem. 🤦‍♂️
 • Ješka

  Ješka

  Ja basketbola spēles laikā trāpot pa šo masīvo ķiegeļu sienu ir tiks neciešams troksnis dzīvoklī vai driblējot bumbu pret zemi veidojas vibrācija tad vajadzētu pavērtēt šīs ēkas tehnisko stāvokli.
  • Patiesībā

   Patiesībā

   Cik sapratu, tas grozs tur nebija vispār sākotnēji paredzēts. Vieta bija cita, prom no mājas. Līdz ar to, mājas tehniskais stāvoklis nav jānosaka un analīze nav jāveic.
  • saule

   saule

   oj, vispār ir gan tas basketbols skaļš. Mums blakus pagalmā ir uzstādīts grozs. Vasarā īpaši, kad vaļā logi, skan gan driblēšana, gan metieni pa grozu. Smieklīgi jau, bet nu tā tas ir. Plus vēl tās kompānijas, kas savācas. Vienu reizi nācās arī policiju saukt, jo līdz diviem naktī bļaustījās par katru iemesto grozu :)
 • Gatis

  Gatis

  Kā man besī tas beztabu. Pagriež jebkuru tenku tā, lai uztaisītu ažiotāžu un uzturētu reitingu. Reitingu tādām ar dzīvi neapmierinātām Kārenām kā Anna. Nu ko, panāci savu? Neaizmirsti pēc tam ņerkstēt ka jauniešu tak mūsdienās galīgi tizli. Sēž tik istabā pie telefona. Sēž, jo tu, Kāren, to panāci. Man pie pašas ārsienas bija piestiprināts grozs, bet vēl esmu dzīvs. Neticēsi - bet ja nevis rej tiem "bumbotājiem" virsū, bet izturas saprotoši un draudzīgi, tad arī viņi respektē.
  Bet pašvaldības vietā es nevis liktu grozu sazāģēt lūžņos vai pārvietot uz smilšu kalniņu aiz trejdeviņiem kalniem, bet gan uzstādītu Kārenas mājas pusē (un arī tajā pusē, kur "apdraud" transportlīdzekļus) žogu.
  • Gatim

   Gatim

   Uz otra cilvēka veselību un nerviem spēlēt ir viegli. Ja vēlos turēt vaļā logu, bet man nemitīgi jādzird tuk tuk tuk, es, pieļauju, ka no tā miesta vispār aizvāktos. Nevajag savu "bērniņu" aktivitātes būvēt uz līdzcilvēku tiesībām pēc klusuma un miera. Tā kā sabiedrība ir neattīstījusies, bet palikusi " ne mana cūka, ne mana druva" līmenī, turpinās bumbošanas pret sienām un malkas skaldīšana dzīvokļos, virs galvām.
 • No malas

  No malas

  Zvēru bars sāk riet, pašus jau tas neskar. Prastie ļautiņi baigie sportisti! Bērnībā bija šitā....Redzams, ka tajā līmenī joprojām atrodaties, savā bērnībā. Un fonā tizleņa replika to tikai apstiprina.
 • Cilvēk, mīļais

  Cilvēk, mīļais

  Tas tak ir basketbola grozs, nevis masu iznīcināšanas ierocis! Ko var pārspīlēt! Sāciet tiešām par kaut ko cīnīties un ļaujiet bērniem izbaudīt bērnību!
 • Lustīgais kaimiņš

  Lustīgais kaimiņš

  Blasa kungam bija nepieciešams veikt eksperimentu, vai tiešām ir tik neciešami skaļa skaņa sūdzībnoeces dzīvoklī, ka jājūk prātā. Nemaz nerunājot par to, ka Bkasa kungs aizmirsa pajautāt, ko sūdzībniece ir darījusi pati, ar solidolu biezā kārtā noķellēts pagalms ir bērniem kaitīgāks nekā bumbošana sūdzībniecei. Izmeklējiet Blasa kungs!!!!
 • Lustīgais kaimiņš

  Lustīgais kaimiņš

  Robertam Blasam ļoti tendenciozs sižets sanācis. Biju par viņa žurnālista spējām augstākās domās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!