“Dzīvojām kā akmens laikmetā!” Smiltenes iedzīvotājai kaimiņa žoga dēļ nācies mainīt sakaru operatoru

“Desmit dienas mēs dzīvojām tā kā akmens laikmetā, nebija ne interneta, ne televīzijas, diezgan grūti mums gāja,” tā Smiltenes iedzīvotāja Anita iesāk sarunu ar “Bez Tabu”. Komunikāciju kabeli pārcirtis kaimiņš, būvējot žogu apkārt savam īpašumam. Anita uzskata, ka no neērtībām varēja izvairīties, ja vien būvdarbi būtu saskaņoti.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Pats
 • Bet

  Bet

  Lattelecom var brēk tikai tad, ja kabelis ir uzmērīts atklātā tranšejā un paši to ir iekļāvuši savā datu bāzē. Pat ja topene būtu, kabeļa atrašanās vieta var būt tikai orientējoša. Jo Lattelecom jau arī negrib mērniekiem naudiņu maksāt, a kurš pēc gadiem var pateikt, kur tas kabelis tieši iet.
 • JP

  JP

  Es nesaprotu šādu jaimiņu būšanu...nu goda vārds....Kas notiks ja, aizdegsies māja, zagļi, bērni, utt..galu galā, cukura glāzi vajag...
 • OKI

  OKI

  Bez rakstiskas saskaņošanas ar tiešo kaimiņu un atļaujas saņemšanas būvvaldē žogu izbūvēt nedrīkst, žogs ir pirmās grupas inženierbūve. if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!