”Dzīve kā katlu mājā!” Alūksnē ”sabojā” tikko izremontētu dzīvokli

Valda pirms pieciem gadiem no Alūksnes novada domes par 1300 eiro iegādājās vienistabas dzīvokli Helēnas ielā. Īpašniece pašvaldībā saskaņojusi sienas demontāžu un iespēju robežās mitekli pakāpeniski remontējusi. Tā kā ģimenei ir dzīvesvieta citā Alūksnes daļā, Valda reti dzīvoklī viesojusies.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • Elza

  Elza

  Tā ar ar lētajiem renovācijas iepirkumiem - lai dabūtu Altum atbalstu un bankas kredītu, jāiekļaujas konkrētā ciparā, uzvar parasti lētākais vai viens no lētākajiem būvniekiem. Kad ieraudzīju mūsu svaigi izremontēto (kapitāls remonts ar apmestām sienām, pilnībā izremontētu vannasistabu utt) dzīvokli pēc renovācijas cauruļu savilkšanas, goda vārds, asaras bija acīs. Caurumi nesamērīgi milzīgi trubām, ar perforatotoru apmetumā aiz trubām (kur vairs normāli nevar tikt klāt, lai salabotu, piekrāsotu) ieurbti caurumi, kuriem tur nevajadzētu būt. Tagad atkal jātaisa remonts visam dzīvoklim. Būs mācība stāvēt klāt katram caurumiņam, vai arī vienkārši iesaku paņemt savus meistarus, kas šo izdara korekti, un nelaist klāt nezināmus "meistarus" savam īpašumam. Skumjākais jau tas, ka mēs paši par to maksājam.
 • Ech

  Ech

  Malienā viss savādāk, ne kā pie cilvēkiem. Bet laiu tik murgainu būvi uztaisītu - tur visiem iesaistītajiem, ieskaitot inženierus un būvuzraugu, bez darba jāpaliek!
 • Vaņa
 • aija

  aija

  Valdas tantei lielakais dzīves notikums, tika tv.Apskaužu un vēl bez tabu super. citiem veicas.
 • fredis
 • Einars

  Einars

  Maciba par patvaligi nojautu sienu. Pirms visu sito sviestu uzsakat ar to vajdzeja sakt. Nu ko tagad vel sainiekam no buvvaldes sods par patvaligiem remontdarbiem, visu maju avarijas stavokli kamer buvindzinieris nav parbaudijis vai vispar 2 stavs pirmaja neiekritis. Vel pa sliktu nenaktu 3 kompensacijas par neslavas celsanu, 1 namiem, 1 ozolmajam un vel 1 majas vecakajam. Vai ari publiska atvainosanas. Ko par so teiksiet...
  • padoms

   padoms

   Plānā skaidri redzems, ka tā ir starpsiena, starpsienas nojaukšanu nav jāsaskaņo, tas nekādā veidā neietekmē ēkas nestspēju, ja no vienīgi samazina slodzi uz zēmāk esošo pārsegumu. Jebkuram renovācijas projektam ir jāveic esošās situācijas apsekošana, kas netika veikta un tādēļ arī izveidojās šāda veida situācija.
 • Jancis

  Jancis

  vājprāts. kaut ko līdzīgu ieraudzīju savā dzīvoklī pēc tam kad siltināšanas darbinieki pa dienu bija padarbojušies. Atnācu no darba un teicu lai pārtaisa - gudrinieki virs reģipša bija savilkuši trubas. teicu - tak varējāt pavaicāt, trubām ir jāiet zem reģipša kastes, kāda tad jēga taisīt dekoratīvu sienu virs oriģinālās, ja viņai pa virsu atkal sataisa kāpnes.

  konkrēti tajā dzīvoklī trubas jau nu varēja kaut pa griestiem palaist, bet ne jau tā un pēc tam istabas vidū uz augšu. brr. briesmīgi.
  bet nu, lai nu tante pakontrolē savu īpašumu citreiz. nopirkt nav māksla, vajadzētu pieskatīt ko iegādājas. un tas reģipsis virs sapuvušas sienas... laimīgie īrnieki...
 • Tāpēc

  Tāpēc

  dzīvokļa īpašniekam vienmēr jāpārrunā 5x plānoties darbi un katru dienu jāpārbauda padarītais. Tā nu tas ir!
 • Žozefīne
  +11 +11 0

  Žozefīne

  Un es vēl neticēju, ka maleniesi ar maisiem nesuši gaismu istabā! Ticu! Ticu! Pēc šitā 100% ticu!
 • Inta Buša

  Inta Buša

  Mājas vecākajam visdrīzāk pat atbilstošas izglītības nav lai kaut ko saprast buvniecībā un projektēšanā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!