“Drīz sirsniņmāja sabruks!” Talsu iedzīvotāji nevar sagaidīt mājas kopējās tualetes remontu

Talseniece Solvita Raiņa ielas dzīvokli par mājām sauc jau divdesmit gadu – no sākta gala visi mājas iedzīvotāji izmantojuši vienu kopējo sauso tualeti. Mājas iemītnieki norāda, ka vairākkārt informējuši apsaimniekotāju, ka “sirsniņmājā” būtu nepieciešams veikt remontdarbus, tomēr pagaidām pārvaldnieks pie darbiem neesot ķēries.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • S

  S

  Arī 20 eiro no dzīvokļa ir nauda.Kā uzkrājumā var būt tikai 20 eiro? Kas ir padarīts iepriekš?Nav jau viens dzīvoklis vien.Kur tā nauda paliek? Un pašvaldības īpašumu jau iedzīvotāji tā nemaz nedrīkst remobntēt, piesies nelegālu būvniecību.
 • Jopikk

  Jopikk

  Tak vieglak iet uz spaini,biku smird ,bet nejau ilgi,izlej ara! Tie plastmasa spaini ar vakiem baigi ertie un praktiskie....
 • Klačubābu TV

  Klačubābu TV

  Šitai televīzijai kā tādiem okšķeriem patīk visur līst iekšā cilvēku mazmājiņās un apakšbiksēs ar savām kamerām.
  Te jau bij viens sižets, kur lai noskaidrotu vai bij pamatota aizturēšana uz ielas komendantstundas lailā, tika uztiasīta vesela bilžu galerija bezmaz ar to, kāds ēdiens ir sunim suņubļodā.
  TAADAS zemsikas klačubābas...!!
  • Nekautrējieties viņiem parādīt robežas!

   Nekautrējieties viņiem parādīt robežas!

   Ja jūs viņus aicinat, esiet gatavi un nekautrēwjieties viņus nelaist ložņāt tālāk nekā ir vajadzīgs lai uzklausītu jūsu problēmu!!
   • Nekautrējieties viņiem parādīt robežas!

    Nekautrējieties viņiem parādīt robežas!

    Starpcitu skaista māja. Senlaicīga.
 • Gunars Ievalds Abolins

  Gunars Ievalds Abolins

  Talsos atrodas divas bīstamas mājas. Talsu novada dome un Talsu Namsaimnieks. Šīs mājas parazitē uz nodokļu maksātāju naudu. Lielākā maksas daļa tiek tērēta algām. Tāpēc arī nav uzkrājumu.
 • Elva

  Elva

  Kundzei piedāvāja Zvirgzdos tad kādēļ negāja dzīvot, ko viņa gaida dzīvokli ar eiro remontu. Domes vietā es viņai vairs ne piedāvātu Zvirgzdi ir tikpat kā Talsi. Visu kur piedāvā viņa atsakās nu tad, lai dzīvo tai žurku midzenī. Princese atradusies. 🤔🥴🤷‍♀️
  • Stulbi

   Stulbi

   Laikam gribēja nokļūt TV Stulba tante.
   Tad jau labāk varēja piedalīties kādā šovā Latvijas zvaigzne.
 • jaa
  +10 +10 0

  jaa

  Dzīvo 20 gadus un nevar samesties sasist no dēļiem jaunu podu. Tā ir neizdarība un visa gaidīšana no valsts.
  • Es

   Es

   Nē, vienkārši ir kategorija cilvēku kas pieraduši dzīvot uz pabalstiem un lai viņu vietā izdara visu citi.. Paši neko nedara tik sūdzas cik viss slikti
 • Talsinieks

  Talsinieks

  Pašvaldību dzīvokļi-padomju okupācijas murga atlieka. Tirgus ekanomika un privātīpašums. Komunistus aiz restēm.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!