“Drīz jau būs pagājusi vairāk nekā stunda, kopš šeit stāvu!” Jūrmalnieki spiesti gaidīt garā rindā, lai saņemtu pasta pakalpojumus Kauguros

Diāna Urbāne

Autors: Diāna Urbāne

17 komentāri

Jūrmalnieki pagalam noskaitušies, jo spiesti vairāk nekā stundu nīkt rindā, lai saņemtu pasta pakalpojumus Kauguros. Darba dienas rītā nepacietīgi gaida vismaz 15 cilvēku!

Vietējie ir neapmierināti, ka pilsētā darbojas viena pasta nodaļa, kur turklāt pieņem tikai pie viena lodziņa! Tas nozīmē, ka apmeklētājiem ir jāpulcējas ārā un jāgaida sava kārta rindā.

Sevišķi pensionāri neatkarīgi no laikapstākļiem spiesti stāvēt, jo vajag saņemt pensiju.

Raisa
pacietīgi gaida

Drīz jau būs pagājusi vairāk nekā stunda, kopš šeit stāvu! Man vajag saņemt pensiju un samaksāt rēķinus, mājās to izdarīt nevaru, jo nav interneta!

Pasta nodaļas darbinieki šķietami ir padomājuši par teju visu, jo ārā ir novietoti koka krēsli, kurus labprāt arī iedzīvotāji izmanto. Tomēr, gaidot rindā, jūrmalnieki ir pamatīgi nosaluši.

Apmeklētāji pārliecināti, ka rindas kārtību jauc māmiņas ar bērniem, kuras internetā no mājām rezervē vietu, piebrauc un bez gaidīšanas uzreiz tiek pēc sava sūtījuma.

Katrīna
neapmierināta ar rindas kārtību

Lielāko traci rada vecāki ar bērniem, kurus laiž bez rindas. Šodien, kamēr es gaidīju savu kārtu, man priekšā aizgāja 8 (!!) māmiņas. Tas onkulis uz kruķiem likās sāks raudāt. Es uzskatu, ka tā ir diskriminācija pret mazāk aizsargātiem cilvēkiem, kuriem varbūt nav kur lūgt palīdzību.

Iedzīvotāji uzskata, ka vajadzētu nodaļu paplašināt vai vismaz nodrošināt divus darbiniekus, kuri apkalpo. Tomēr Kauguru pasta darbiniece gan noliedz, ka pietrūkst darba roku. Telpās var ieiet tikai viens cilvēks pandēmijas ierobežojumu dēļ.

“Latvijas Pasta” pārstāve Dita Kempele aicina iedzīvotājus attālināti pieteikt nepieciešamos pakalpojumus. Tai skaitā ir iespēja, ka darbinieks pensiju atved uz mājām.

17 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Vispirms esmu sieviete, tikai pēc tam politiķe!" Ramona Petraviča par erotisko fotosesiju un ažiotāžu

"XS" sērija uz izķeršanu! Autovadītāji noskaitušies, CSDD sistēmā netiekot pie īpašām numurzīmēm; daudzas tiek spekulantiem

Rīdzinieci medī parādu piedzinēji, pieprasot atmaksāt aizdomīgu parādu

“Maxima” kliente: Mani nekonsultēja, jo runāju latviešu valodā

Jelgavas dome ierobežo stāvēšanu pieprasītā stāvlaukumā

"Nesaprotu, kā meitenes to dara!" Viktors Buntovskis "X Faktorā" nav pieradis pie grima

Eksperiments: vakcīnskeptiķi akli izplata viltus profilā ievietotu “pasaku”

"Bērns ļoti pārdzīvoja!" Dusmojas par bērnu neielaišanu "zaļā" režīma pasākumā un veikalā

Kāpēc nekad netīra šo daļu?

Leģendārā "Maskačkas" cūka un - kāpēc Rīgas pašvaldība nesakopj savu īpašumu

"Ir vajadzīgas bērnu nāves?" Krustojumā Āgenskalnā gājēju pāreju nesteidzas ierīkot!

Rēzeknieši uzjautrinās, redzot amizanti novietoto soliņu Kovšu ezera teritorijā!