Pensionārs Kārlis Lielpēteris savās mājās Kubulu pagasta Līdumniekos dzīvo viens pats. 20. marta vakarā devies pie miera laikus, bet īsi pirms pusnakts viņu pamodinājuši nelūgti viesi. Divi vīrieši un viena sieviete, viņi teica, ka ir policijas darbinieki.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • pats

  pats

  Kaut kas līdzīgs Staļina laika represijām , un nav brīnums ,jo tie paši un pēcnācēji palikuši pie varas
 • Pensionāre

  Pensionāre

  Ir dzirdēts, ka, ja policijai kaut ko pasaka mutiski, viņi nereaģē - esot jāraksta iesniegums
 • opāpā

  opāpā

  Sanāk ,ka katrs var pazvanīt un pateikt ko vēlas un policija kā tādi --nu nezinu kā nosaukt skrien un dara nelikumības,nepadomājot kas notiks ar to pazemoto cilvēku?Kaut kāds murgs--kā holivūdas filmās.Nu tā Balvu policija rullē,ar viņiem tā jau gan bijis gan ir visādas nebūšanas.Tad tikko atstādināti vairāki par kukuļiem,tad pats priekšnieks kaut ko izdarījis un pazemināts amatā,daudzus gadus atpakaļ bija skaļs gadījums kaut kur Rugāju pusē,kuru cilvēku pēc tam prezidents apzēloja,kur reidā kārtojot privātas antipātijas piedalījās municipālie gan bija kāds arī no policijas.Vispār nav profesionalitātes,nezina ētikas un likuma normas.Bail no policijas jau paliek.Un ja tam cilvēkam pie kura irbruka notiktu sirds lēkme?????Bet zvanītāju notekti nevarēs atrast kā parasti.vispār policija izklaidējas no bezdarbības liekas.
 • tpūuuu

  tpūuuu

  Ar kādām tiesībām vadoties no anonīma zvana kāds /arī policija/ drīkst ielauzties svešā mājā nakts laikā ,traucēt mieru,šokēt cilvēku un rakņāties pa svešu māju--jātiesā sādi un jāpadzen no policijas.Un protams jānes atbildība.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!