Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

34 komentāri

Pat ļaunākajam ienaidniekam neviens nenovēlētu redzēt skatu, par kura liecinieci kļuvusi kāda “Bez Tabu” skatītāja. Viņa garāmejot redzējusi, kā pa sociālā nama otrā stāva logu izkrīt divus gadus vecs bērns.

Traģiskais atgadījums noticis Rīgā, Ieriķu ielā, kur daudzstāvu ēkās izvietots Rīgas domes Sociālā dienesta centrs ”Purvciems”. Garām ejošā sieviete redzējusi, ka kaut kas izkrīt pa logu. Sākotnēji viņai licies, ka tā ir lelle, bet tad tā uz zemes sākusi kustēties!

“Es sapratu, ka tas ir bērns. Uzreiz zvanīju ātrajai palīdzībai. Tad pie loga parādījās pieaugušie, kuri teica, ka mediķus nevajag saukt. Pēc brīža atnācis vīrietis, kurš paņēma bērnu un aiznesa.” Par notikušo nu vairs liecinājis vien asins pleķis, kas palicis uz zemes.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības pārstāve Ilze Bukša raidījumam “Bez Tabu” apstiprina, ka izsaukums uz šo adresi bijis, mediķi steiguši palīgā bērnam, kurš nogādāts Rīgas bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Izpaust, vai palīdzību lūguši paši tuvinieki vai notikušā aculiecinieki, dienests nedrīkst.

Sociālā nama komendants Jurijs, ar kuru raidījums sazinās telefoniski, stāsta: ”Logam blakus ir dīvāns. Bērns laikam palika viens, uzkāpa uz palodzes un izkrita. Neviens īsti nevar pateikt, kādā veidā viņš to izdarīja.”

Šobrīd resorisko pārbaudi veic Valsts policija. Tās pārstāvis Atis Čakārnis atklāj, ka nelaimes brīdī bērnu pieskatīja vecmāmiņa, jo māte atradusies darbā. Vēl tiek vērtēts, kāda ir sirmgalves atbildība.

Atis Čakāns
Valsts policijas Brasas iecirkņa pārstāvis

”Ir divas versijas. Pirmā – bērns nepieskatīts palika pie atvērta loga. Otrā – viņš nemanot pats uzrāpās uz palodzes, atvēra logu un notika tas, kas notika. Šobrīd visi apstākļi vēl tiek vērtēti.”

Ņemot vērā, ka mazulim konstatētas smagas traumas, rodas jautājums, kāpēc paši tuvinieki nav saukuši neatliekamo palīdzību, bet bērnu nesuši atpakaļ mājā? Policijai sākotnēji sniegtajās liecībās pausts, ka tas esot bijis šoka dēļ. Lai gan līdz šim ģimenes un Valsts policijas ceļi nav krustojušies, pārbaudes turpinās, bet bērns joprojām atrodas slimnīcā.

TOP komentāri

 • Inga Pavlovska
  +23 +15 -8

  Inga Pavlovska

  ...Dienests nedrīkst izpaust -kurš izsaucis ātro palīdzību...tad nu gan valstiski svarīgs NOSLĒPUMS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Эгон Волк
  +16 +11 -5

  Эгон Волк

  Virsrakstā "traģēdija" parasti liek,ja kāds ir miris. Par laimi,šis laikam nav tas gadījums.
 • GagagaHA!
  +9 +9 0

  GagagaHA!

  Esi kaut kāda policiste, ka šiem būtu tev jāpasaka, kurš izsauca ātros?! Personīgi man labāk patīk, ka nesaka visiem deguniem, kurš izsauca ātros, jo tad mans vārds netiek izvazāts pa visiem baumu stūriem un sapīts kopā ar meliem. Diez vai tev pašai patiktu ja kāds pateiktu ka tu izsauci ātros visiem deguniem, kuri prasīja lai šiem pasaka, un ka pēc tam tavu vārdu izvazā pa visiem stūriem un iepin kaut kādos melos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl