“Divreiz jau mēģinājis mani noslepkavot!” Intaram paša mājā Salacgrīvā uzbrūk draudzenes bijušais puisis

Bailes, negulētas naktis un ticības zaudēšana policijai. Ar šādām domām vairākus mēnešus dzīvo Evija un Intars no Salacgrīvas, kurus vajā nesenā pagātne.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Gints
 • Vilnis Priede

  Vilnis Priede

  *le,visi viņi tur svēti!It īpaši tā iz*bijusī daudzbērnu māte,žēl puišus kam tās smadzenes atrodas ne galvā bet galviņā.............
 • 29

  29

  Jautājums abiem vīriešiem: vai šo personu, kuru grūti nosaukt ar sievieti varat iedomāties par savu bērnu māti?! Par ko strīds un cīniņš?! Visi bērni atņemti, viens nosists no radinieka rokas. Kādai padibenei jābūt, lai līdz kam tādam nonāktu un pakļautu savus bērnus šādai dzīvei?! Vai tas jūs nemulsina?! Jānis, simpātisks vīrietis, tiešām nav normālu sieviešu?!
 • Mamma
  +11 +11 0

  Mamma

  Nu, gan sapņu sieviete - dieviete, dēļ kuras ir vērts cīnīties?! Kas ta par māti, kurai atņemti bērni?! Spriezot pēc sižeta it kā normāli vīrieši. Ar ko viņa jūs pietur?! Kaut kāda padibene, ne smuka, ne gudra. Kauns skatīties, kā sūdzas par to, ka vēlas normāli dzīvot. Kā ir dzīvot berniem bez mātes?! Tiem tiesību nav?! Prātiņ, nāc mājās!
 • Bbc

  Bbc

  Es nesaprotu, kā vēl tāda "māte" nav ķurmī iemesta.
  Un viss šis, kā cirka parāde. Normālajiem vismaz... A šiem cita "ranga" mežoņiem ir sava jocīgā dzīvošana,savi uzskati, sava rīcība. Dumjš ir dumjš, un tur nu neko nevar padarīt ...
 • Artūrs

  Artūrs

  Jānis nav īpaši gudrs ja vēl gaida ka viņa nāks atpakaļ. Ja viņš saprot, ka viņa ir krāpusi un izmanotjusi viņu, tad vienkārši nelikties ne zinis par viņiem, nevis iet un uzbrukt. Kā teikt būt gudrākam. Saprotu kāpēc policija smejās un teica ka meksikāņu seriāls, tik tiešām.
 • skatītājs
  +12 +12 0

  skatītājs

  Trīs idi..ti kam zemas prāta spējas un pašvērtējums. Ja viens no viņiem būtu kaut kapeiku gudrāks aizietu jau sen neatskatoties. Kaut kāds huiņ..s cirks nekas vairāk.
 • Vii
  +10 +10 0

  Vii

  Pieprasu šovu par šo trio - sižeta attīstības iespējas bezgalīgas - varēs meklēt naudu, stieņus, pazudušos bērnus un pāri visam - taisnību. Vismaz gadus 20! Es pat nežēlojos, ka 6 reklāmas pirms sižeta jānoskatās, tas bija tā vērts!
 • Jānis

  Jānis

  Joprojām tiek ūtīts milas teksti un solita uzticība kā arī kopīgi aizbraukuši stradāt ,neko neesmu tai skaitā izjaucis ,kā arī evija dzīvo dubult dzīvi un man izkrāpusi ar viņu 4 tukstoši eiro Intars ir lidzzinātājs tai visā viņas afērās kas tiek veiktas un šķūnītī viņa pati foršu grafiti uztaisījusi jo viņas rokrakstu atpazīt varu jeb kur 5 klases pabeigusi pelču skolu paligskolā viņa mācījās ,solija uzticību teicu nahuija vajadzēja krāpt man naudu ārā un taisīt par manu naudu remontus tai mājā kur evija uzturās ,visu nokārtoju pa savam ja nedod naudu atpakaļ kas no manis izkrāpta krāpnieciski visu gadu
  • Pich

   Pich

   Jāni, neņemies dēļ tādas padibenes, šāda sieviete nav nekā vērta, var tevi arī saprast

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!