Divi meistari GADU labo datoru, bet atdod to BEZ baterijas un samainītām detaļām!

1 komentārs
Divi meistari GADU labo datoru, bet atdod to BEZ baterijas un samainītām detaļām!
Ekrānšāviņš

Smieties vai raudāt?! Situācija ir neticama savā absurdumā – sievietei gadu nākas gaidīt, kamēr meistars viņai atdod atpakaļ remontā nodoto portatīvo datoru. Taču tas vēl nav viss – labs šoreiz nepavisam nenāk ar gaidīšanu, un atdotā ierīce ir nožēlojamā stāvoklī – tai vairs nav baterijas, “iekšā” nav palikusi teju neviena oriģināla detaļa, bet korpuss un displejs – saskrāpēts un sabojāts!

Situācija bijusi šāda – sieviete atdevusi datoru Smiltenē meistaram Gintam Burkevitsam. Tālāk jau dators ceļoja uz Valmieru pie pavisam cita meistara Ģirta Vanaga. Tagad neviens no meistariem ne pie kā nejūtas vainīgi, Vitijai tikšanos atsaka, bet raidījumam Bez Tabu viens no meistariem “met nost klausuli”, bet otrs – taisnojas un pat mēģina vainot pašu datora īpašnieci.

“Baterija ir transportēšanas laikā nozaudēta, bet ekrāns – arī varbūt īpašniece pati ir sabojājusi, lai iegūtu pēc iespējas vairāk naudas,” saka viens no meistariem Ģirts.

Tikmēr patērētāju tiesību aizstāvji saka, ka atbildība būtu jāuzņemas tam meistaram, pie kura patērētājs aizgāja un nodeva datoru – tātad Gintam. Taču viņš, saprotot, ka zvana raidījums Bez Tabu, bez jebkādām ceremonijām nomet klausuli…

Foto

Skaties video!

1 komentārs