Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

8 komentāri

Daudzu bērnu iemīļots pasaku tēls ir Elza no animācijas filmas ”Ledus sirds”. Protams, ka daudzu bērnu sapnis ir viņu sastapt vaigā. Šādu iespēju dot atvasēm nolemj māmiņas no Siguldas, jo tās pusēs atpūtas namā tiek rīkots Ziemassvētku pasākums.

Pirmais, par ko šokētas ir māmiņas – kā izskatās pasakas tēli. Viņuprāt, pasākuma rīkotājiem bija jāsaprot, ka, iespējams, ir jāizvēlas kāds cits tēls vai arī cītīgāk jāpiestrādā pie tērpiem. Nākamais sašutuma iemesls, šķiet, izvestu no pacietības jebkuru vecāku. Bērniem domāto Ziemassvētku paciņu saturs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baiba, šokā par pasākumu

Pēc septiņiem vakarā man zvana vīrs un saka, ka mazajai māsiņai dāvanā ir knupis. Īsts knupis. Cik mazajai māsiņai ir gadu? Desmit. Āķis jau ir tāds, ka tas bija īsts, lietots knupis. Ar pelējumu iekšā.

Nākamais ”pārsteigums” sagaida, atverot konfekti. No tās izkrīt balts, dzīvs tārps. Nemaz nerunājot par āboliem un apelsīniem, kuri ir iegrauzti un sapuvuši.

Vētra soctīklos

Sievietes ar pieredzēto dalījušās sociālajā portālā. Kā redzams pēc komentāriem, tas izsaucis pamatīgu sašutuma vētru. Sazināmies ar pasākuma rīkotājiem.

Kameras priekšā aprunāties viņiem nav laika, esot daudz pasākumu. Un kāds ir viņu skaidrojums par paciņu saturu? Konfektes pirktas veikalā, augļi Rīgas Centrāltirgū.

Kristīne, pasākuma organizatore

Otrai organizatorei mājās ir mazs bērniņš. Kādreiz gadās maza kļūmīte. Tas knupis nonāca paciņā un trāpījās tieši tai māmiņai. Pēc pasākuma viņa mums zvanīja un izteica pretenzijas, mēs piekritām viņai atmaksāt naudu un likās, ka domstarpības ir izbeigtas.

Ir vai nav ļauts?

Kā saka viena no organizatorēm, viņiem ir reģistrēts uzņēmums, kas reģistrēts kā bērnu pasākumu organizators. Ir arī celtniecība, bet ir arī pasākumu organizēšana. Bet, palūkojot reģistrā, redzam, ka pieminētajai firmai vienīgais darbības veids ir celtniecība.

Sazināmies ar Latvijas pasākumu organizatoru asociāciju un taujājam, vai tiešām teju ikkatrs var organizēt šādus pasākumus? Izrādās, ka jā. Nav nekādas sertifikācijas, kura būtu jānokārto. Tāpat nav nekāda reģistra, kurā vecāks var palūkot, kas tie tādi, kuri rīko Ziemassvētku pasākumu.

Vecākam pašam jālemj, vai vest atvasi uz vienu vai otru ballīti. Jebkurā gadījumā visa atbildība ir uz pasākuma organizatoru pleciem, un viņi par visu atbild ar savu galvu, reputāciju un arī finansēm.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl