“Dinamo Riga” hokeja spēles dēļ teju divus mēnešus slēgta publiskā slidotava Pļavniekos

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

Ziemas sezonā Rīgā ir pieejamas sešas publiskās slidotavas, taču viena no tām teju uz diviem mēnešiem, no 7. janvāra līdz februāra beigām, ir slēgta sakarā ar gaidāmo “Dinamo Rīga” hokeja spēli “Ziemas klasika”. Bez Tabu skatītājs uzskata, ka viena spēle neesot pietiekams iemesls, lai bērniem laupītu ziemas priekus.

“Darām Jums zināmu, ka sakarā “Dinamo Rīga” sagatavošanās darbiem hokeja spēles “Ziemas klasika” organizēšanai, slidotava slēgta līdz februāra beigām,” paziņojums, kurš apmeklētāju apskatei izlikts pie publiskās slidotavas nomas. Lai arī informācija sniegta un sabiedrība informēta, iedzīvotāji uzskata, ka ziemas prieki liegti neparāk pamatota iemesla dēļ.

“Kā vārdā slidotava ir slēgta? Vienas hokeja spēles dēļ? Kādēļ tam vajadzīgi teju divi mēneši? Tad jau organizējot pludmales festivālu, piemēram, Liepājā, vajadzētu liegt apmeklēt pludmali visu vasaru,” vēstulē raidījumam Bez Tabu savu viedokli pauž skatītājs.

Rīgas pašvaldības pārstāvis Uģis Vidauskis apstiprina, ka darbības ir saskaņotas un pašvaldība hokeja klubam slidotavu iznomājusi uz noteiktu laiku.

Uģis Vidauskis
Rīgas pašvaldības pārstāvis

Saskaņā ar noteikumiem, viņi maksā konkrētu summu par nomu – 200 eiro dienā, bet tas viss ir saskaņā ar konkrētiem normatīvajiem aktiem. Pašvaldība, protams, atvainojas iedzīvotājiem, kuriem tas sagādā neērtības, kuri bija pieraduši tur doties atpūsties.

Blakus publiskajai slidotavai atrodas Rīgas 84. vidusskola. Nereti ziemā skolas audzēkņiem sporta stundas notikušas tieši slidotavā. Šobrīd tāda iespēja ir liegta, taču pašvaldības pārstāvis informē, ka bērni bez fiziskām aktivitātēm nepaliks. Blakus esot arī slēpošanas trase, tāpēc, visticamāk, bērniem nodarbības notiks tur.

Arī “Dinamo Rīga” tehniskais menedžeris Armands Daugaviņš cer uz iedzīvotāju sapratni, atklājot, ka sagatavošanās darbi gaidāmajai spēlei 15. februārī ir laikietilpīgs process, tāpēc slidotava slēgta uz konkrēto laiku.

“Šobrīd ir atvestas tribīnes teju 9000 cilvēkiem. Šeit jāiegulda ļoti daudz darba, lai sagatavotu gan laukumu, gan infrastruktūru atbilstoši kontinentālās hokeja līgas reglamentam,” stāsta Daugaviņš.

Spēli zem klajas debess hokejisti piedzīvos otro reizi – pērn notikusī spēle izraisījusi apmeklētāju sajūsmu, tāpēc nolemts to atkārtot. Pēc spēles notiks teritorijas sakārtošana, lai 24. februārī ledus būtu pieejams publiskās slidotavas apmeklētājiem.

0 Komentāru