Komentāri
Deputāta Seržanta sievasmātes svinības vainagojas ar KNAB interesi!

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir uzsācis pārbaudi par Saeimai piederošo ēku Jūrmalā, kā arī tās izmantošanu un norēķinu kārtību. Šī KNAB interese saistīta ar pērnā gada rudenī Jūrmalas prezentācijas namā notikušajām Saeimas deputāta Kārļa Seržanta radinieces jubilejas svinībām.

Atgādinām, ka Bez Tabu jau ziņoja par šo notikumu, kad pērnā gada nogalē Kārlis Seržants 12. novembrī uz divām dienām iznomājis divstāvīgo numuriņu, kas maksā 11 eiro diennaktī, samaksājot par to aptuveni 30 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Deputāta statuss ļauj slēgtajā teritorijā ievest neierobežotu viesu skaitu. Bez Tabu kļuva zināms, ka Seržanta sievasmātes viesībās piedalījušies aptuveni 50 cilvēki. Bet par svinībām publiski pastāstīja Seržanta nepilngadīgā meita Marta, kuras ieraksts un ievietotās bildes sociālajā tīklā Facebook nepārprotami vēstīja par kūrortpilsētā notikušajām svinībām.

Sākotnēji deputāts Seržants atteicās atbildēt uz Bez Tabu jautājumiem un raitā tempā no filmēšanas komandas devās prom. Pēc brīža gan pārdomājot:

Foto: LETA

Foto: LETA

Kārlis Seržants, Saeimas deputāts

Nesvinēju savu dzimšanas dienu. Ja jūs pastāstīsiet kādu nepatiesību, tam būs sekas. Man ir sievasmāte, kurai ir 80 gadu.

Viņa visu mūžu bijusi jaunāko klašu skolotāja, kuras bijušie skolnieki nolēma uztaisīt viņai pārsteigumu.

Neviens cits, izņemot Saeimas deputātu, nevar samaksāt rēķinu par Saeimas namu izmantošanu.

Valstij piederošie nami Jūrmalā tiek izmantoti, lai tur izmitinātu ārvalstu delegācijas, tāpat tajās norisinās reprezentācijas pasākumi, notikušais sabiedrībā raisīja plašas diskusijas, vai tajos ir ētiski un pieņemami rīkot arī privātus pasākumus. Tagad to noskaidros tiesībsargājošās iestādes.

Foto

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl