Deputāta Seržanta sievasmātes svinības vainagojas ar KNAB interesi!

0 Komentāru
Deputāta Seržanta sievasmātes svinības vainagojas ar KNAB interesi!

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir uzsācis pārbaudi par Saeimai piederošo ēku Jūrmalā, kā arī tās izmantošanu un norēķinu kārtību. Šī KNAB interese saistīta ar pērnā gada rudenī Jūrmalas prezentācijas namā notikušajām Saeimas deputāta Kārļa Seržanta radinieces jubilejas svinībām.

Atgādinām, ka Bez Tabu jau ziņoja par šo notikumu, kad pērnā gada nogalē Kārlis Seržants 12. novembrī uz divām dienām iznomājis divstāvīgo numuriņu, kas maksā 11 eiro diennaktī, samaksājot par to aptuveni 30 eiro.

Deputāta statuss ļauj slēgtajā teritorijā ievest neierobežotu viesu skaitu. Bez Tabu kļuva zināms, ka Seržanta sievasmātes viesībās piedalījušies aptuveni 50 cilvēki. Bet par svinībām publiski pastāstīja Seržanta nepilngadīgā meita Marta, kuras ieraksts un ievietotās bildes sociālajā tīklā Facebook nepārprotami vēstīja par kūrortpilsētā notikušajām svinībām.

Sākotnēji deputāts Seržants atteicās atbildēt uz Bez Tabu jautājumiem un raitā tempā no filmēšanas komandas devās prom. Pēc brīža gan pārdomājot:

Foto: LETA

Foto: LETA

Kārlis Seržants, Saeimas deputāts

Nesvinēju savu dzimšanas dienu. Ja jūs pastāstīsiet kādu nepatiesību, tam būs sekas. Man ir sievasmāte, kurai ir 80 gadu.

Viņa visu mūžu bijusi jaunāko klašu skolotāja, kuras bijušie skolnieki nolēma uztaisīt viņai pārsteigumu.

Neviens cits, izņemot Saeimas deputātu, nevar samaksāt rēķinu par Saeimas namu izmantošanu.

Valstij piederošie nami Jūrmalā tiek izmantoti, lai tur izmitinātu ārvalstu delegācijas, tāpat tajās norisinās reprezentācijas pasākumi, notikušais sabiedrībā raisīja plašas diskusijas, vai tajos ir ētiski un pieņemami rīkot arī privātus pasākumus. Tagad to noskaidros tiesībsargājošās iestādes.

Foto

Video

0 Komentāru