“Daudziem vecākiem nav tādas naudas, ko uzreiz samaksāt!” Cesvaines bērnudārzā izvirza jaunas prasības un iekasē priekšapmaksu

Cesvaines pirmsskolas izglītības iestādes “Brīnumzemes” audzēkņu vecāki nokļuvuši līdz šim vēl nebijušas izvēles priekšā, un atbilde ir jāsniedz visai drīz.

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • Māmiņa

  Māmiņa

  Uzskatu ka šo varēja risināt savādāk! Piemēram ja piesaka ka vasarā nāks uz bērnu dārzu, bet reāli nenāk tāpat izrakstit rēķinu par ēdienu! Vienīgi ja patiešām ir kāds nopietns iemesls kāpēc nav ieradies! Un brīdināt pie lapas kurā jāieraksta par to vai bērns vasarā apmeklēs bērnu dārzu, kā pie apstākļiem ja neatvedis tāpat būs jāmaksā!
 • Janis

  Janis

  Mums Ogrē, zinu ka daudz kur Rīgā tā pat, par dārziņu mēnesī jāmaksā 2x vairāk, nekā Cesvainē. Nez ko tad mums darīt :D
 • Cesvainietis

  Cesvainietis

  Domē parasti neviena nav, nevar saprast, par ko šie algu saņem. Kā arī pagastvecis melo, par šo lietu ar viņu bija runāts, proti, mutiski. Pagastvecim ka tik atkratīties no atbildības, darbā nebūt, algu saņemt, bet darbiniekiem ''brīnumzemē'' par pārstrādātajām stundām, kad nereti cilvēki strādā otru slodzi, jo darbinieku skaits samazināts līdz minimumam, bet maksā vien minimālo valsts algu un attaisnojas, ka nav naudas. Slikta pārvaldība ir nevis bērnudārzā, bet pašā domē.
 • Alex

  Alex

  PII vadītājai vienkarši trūkst pieredzes vai izglitības, jo viņa rikojas ļoti neapdomīģi. Līdzīgās situācijas izeja ir ļoti vienkaršā, ja cilvēks ir atzimējis, ka bērns tiks vests uz PII un nebridināja līdz 31. maijam par plānotam prombūšanam, tad jāmaksā par pilno menesi un parrekinš nebūs.
 • Fss

  Fss

  ja nav naudas dārziņam, tad tas nenozīmē, ka bērns mājās būs paēdis! Ir jarod risinājums!
 • Melna

  Melna

  Šitas jau nav nekāds jaunums Valmiera jau entos gadus šitā ir
 • Četru bērnu mamma

  Četru bērnu mamma

  Jūtu līdzi tiem vecākiem kam divas atvases apmeklē darziņu, bet priekšapmaksa negarantē apmeklējumu, jo naudiņa ja neapmeklēs dārziņu pāries uz rudeni un viss.
 • Atceros

  Atceros

  Pārmetumus raksta autoram - saprotu, ka ir pārrakstīts vārds vārdā no sižeta teksts. Bet, vai tiešām tā ir laba žurnālistikas prakse? Skatīties ir viens, bet lasīt šādi uzrakstītu tekstu ir briesmīgi. Ja gribējāt visus Cesvaines novadā padarīt par muļķiem, kas neprot izteikties- brīnišķīgi, bet vai tāds bija šī raksta mērķis?
 • Iveta Maševska

  Iveta Maševska

  Un, ja nomainīsies vadītāja, vecāki kļūs disciplinētāki un cītīgi visus pieteiktos bērnus vasarā vedīs uz dārziņu??? 🤔😂
 • Iveta Maševska

  Iveta Maševska

  Un, ja nomainīsies vadī3, vecāki kļūs disciplinēt āķi un cītīgi visus pieteiktos bērnus vasarā vedīs uz dārziņu??? 🤔😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!