Daudzdzīvokļu nama pagalmā Āgenskalnā cietusi divgadīga meitenīte

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

13 komentāri
Daudzdzīvokļu nama pagalmā Āgenskalnā cietusi divgadīga meitenīte

Āgenskalna daudzdzīvokļu nama pagalmā ģimene par mata tiesu izglābusies no traģēdijas. Cietusi divgadīga meitenīte sarūsējuša kanalizācijas lūkas vāka dēļ.

Zeļļu ielas daudzdzīvokļu nama pagalmā divus gadus veca meitenīte iekritusi kanalizācijas šahtā, uzkāpjot uz lūkas vāka, kas bija izrūsējis.

Tas noticis vecmāmiņas klātbūtnē. Kanalizācijas akas dziļums bijis ap pusotru metru. Par laimi, kaulu lūzumu nebija, taču meitenīte guvusi psiholoģisko traumu, slimnīcā konstatēti nobrāzumi un sasitumi.

Nākamajā dienā kanalizācijas lūkas vāku “Rīgas namu pārvaldnieks” gan nomainījis. Iedzīvotāji sašutuši, ka tas izdarīts vien pēc nelaimes, lai gan par bīstamo vāku ziņojuši jau iepriekš. Pirms trim gadiem tur traumējis kāju kāds vīrietis.

“Rīgas namu pārvaldnieka” pārstāve taisnojas, – mājai piegulošās teritorijas un kanalizācijas lūku vākus apsekojot reizi gadā.

Iedzīvoji pamanījuši, ka arī Ventspils ielā ir bīstama lūka, kurai blakus izveidojies iegruvums. Kanalizācijas lūkas vāka nomaiņu pret drošu konstrukciju “Rīgas namu pārvaldnieks” sola saremontēt tuvākajā laikā un jau iekļāvis veicamo darbu sarakstā.

13 komentāri