Daudzdzīvokļu ēkas pagrabā Rīgā deg automašīnas; evakuēti 300 cilvēki

3 komentāri

Ceturtdienas rītā daudzdzīvokļu ēkā Rīgā, Salnas ielā, izcēlies ugunsgrēks, kura rezultātā evakuēti vairāk nekā 300 cilvēku, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) un aculiecinieki.

Kā no notikuma vietas informē Bez Tabu korespondents Alberts Dinters, liesmas pārņēmušas Salnas ielas 21 daudzdzīvokļu nama pagrabstāvu, kurā deg vairākas automašīnas. Tiek ziņots, ka vismaz 300 cilvēki ir evakuēti, bet vēl četri izglābti.

Ekrānuzņēmumi

Notikuma vietā strādā 22 ugunsdzēsēji – lai arī tas ir lokalizēts un ierobežota uguns izplatība, seku likvidēšana turpinās.

Noskaidrots, ka deviņstāvu ēkas pagrabstāvā 25 kvadrātmetru platībā degušas trīs automašīnas, taču par iemesliem VUGD pārstāvji vēl nerunā, jo dzēšanas darbi vēl turpinās. Ugunsgrēks radījis spēcīgu piedūmojumu ēkā, un no tās evakuēti ap 300 cilvēku.

TOP komentāri

 • MMM
 • ......
  0 0 0

  ......

  Cik ilgi nevarēs atgriezties mājvietā? Laikam neko stulbaku nevareja izdomat ko pajautat.
 • Tors
  0 0 0

  Tors

  uz doto brīdi...uz doto brīdi...uz doto brīdi...uz doto brīdi...uz doto brīdi...uz doto brīdi... VUGD pārstāvei traki ka vārdi aptrūkušies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl