“Daudz samaksāju… Bet tirgotāju sazvanīt vairs nevaru!” Pensionāre nopērk jaunu siltumnīcu, kas nenoturas pat divas nedēļas

Dobeles novada Naudītes pagasta iedzīvotāja Vera gleznainajā vietā pie Apguldes ezera dzīvo jau 30 gadu. Līdz šim visas problēmas Veras kundzei izdevās atrisināt pašas spēkiem, taču šoreiz nācās atzīt bezspēcību.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Andris

  Andris

  Tieši tāda siltumnīca man jau 4. gadu. Vajag kārtīgi noenkurot zemē, un vēl papildus ar montāžas skrūvēm izmantojot mīkstās paplāksnes visur kārtīgi nostiprināt polikarbonātu. Ne vējš ne biezs sniegs nav sabojājis.
 • Sandra

  Sandra

  Es pat nezinu kas ir vainīgs pie tā visa.bet tie enkuri ir par mazu. Es vēl noprasīju .ierok un viss. Atbildēja jā. Mēs vēl pieskrūvējām atsevišķi pie klučiem.bet viss aizgāja pa gaisu. Sūdzēties nav kam jo taču nepareiz uzstādījām . Parastā atbilde.
 • Ieva

  Ieva

  Ja parēķina,cik dārgi tas viss izmaksā un bojā nervus,tad labāk pirkt tomātus veikalā...
 • Pēteris Brissels

  Pēteris Brissels

  Nu nevaru neko sliktu teikt par Garden siltumnicam. Normali bleki - 20x20, 20x40 un 40x40. Ar mineto firmu stradaju jau diezgan ilgi un nekadas problemas. Tiesa shogad tikai paradijas piedavajuma tadas metala lentas, kuras kalpo ka shaibas skruvei.
 • Inta

  Inta

  Esu apmierināta ar siltumnīcu. Ir bijis gan lielāks, gan mazāks vējš, taču viss ir kārtībā. Vīrs visu darīja pats.
 • Edgars Jakobsons

  Edgars Jakobsons

  Polikarbonātu noplēsa tikai dēļ tā ka otrā siltumnīcas gala durvis iespējams bija palikušas vaļā, vējam vajag kaut kur likties un uz āru izplēsa polikarbonātu. Vai kāds pajautāja par durvīm, vai nebija palikušas vaļā? Meistars atbrauca ātri, sižetu tante solija atsaukt.
 • A

  A

  PTAC ir viens bezjēdzīgs kantoris, saprātīga termiņā. 2.5 mēneši ir saprātīgs termiņš? Garantijas remonts, rūpnīcas brāķis, + meistaru brāķis, beigas nebija lietojama prece vispār.ar 2 reizi sataisīja.
 • Den

  Den

  "Sazinoties ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru (PTAC)..." - Jūs to nopietni? es kad pedējo reizi ar viņiem sazinājos par jautājumu: "Kādos termiņos pārdevējam janovērš preces defekts", atbilde bija: "termiņam jābūt saprātīgam". 2 mēneši laikam skaitās saprātīgs termiņš? tajā kantorī laikam vispār nav vērts griezties.
 • Santas k-ndz

  Santas k-ndz

  Man pašai ir šāda siltumnica jau tris gadi.
  Jā, siltumnica ir kārtigi janostiprina zemē. Man vīrs pats stiprināja, papildus zemē ierokot stieņus, kur tad atiecigi tika pieskruvēta siltumnīcas karkass. Kaimiņienei ar siltumnica kalpo 7 gadus, kuru arī pamatigi nostiprināja. Par siltumnīcu man ir pozitīvas atsauksmes un firmas šinī gadijumā nav ko vainot, kā tik pašu meistaru. Jāatzist ka mūsdienās strādnieki vairs ir tikai čep ļep daritaji, tik nez atbildibu vienmēr prasa darba devējam.
  Ja uzticēties, tad tikai pašiem sev!
 • Sandis

  Sandis

  Iegādājos arī šāda veida siltumnīcu, ar sievu domājām, lai tak ilgākam laikam, bet šeku rekur, uzpūš vējš un pagalam ir, tur firma nav vainīga. No vibrācijas skrūves pašas skrūvējas vaļā. Vairs tādu ne iegādāšos, jo nosaukums vien jau vēsta, viegla tipa siltumnīca
  • Ļoļiks

   Ļoļiks

   Nu kur problēma salikt skrūves, kas neskrūvējas vaļā, ar plastikāta gredzeniem!!!
   • vika

    vika

    Skrūves nāk komplektā līdz. Nu jā, pēc tam jau visi gudri. Man arī negatīva pieredze, pēc vētras viss lupatās - gan karkass, gan polikarbonāts. Zemē nomesta nauda ...
  • Pēteris Brissels

   Pēteris Brissels

   Ja nav noslepums kur Jus atrodaties? Varat atbildet privati FB.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!