Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

Komentāri

Līdz Ziemassvētkiem atlikušas vien pāris dienas. Šis laiks ir ne vien svētku gaidīšanas, bet arī trakā iepirkšanās drudža laiks. Ne visiem rocība ļauj doties uz smalkiem veikaliem, bet tuviniekus iepriecināt gribas. Attiecīgi tiek meklētas lētākas, bet ne sliktākas dāvanas. Nereti tās meklējot lombardā vai pērkot no rokas.

Tā bija vēlme iepriecināt savu dēlu Ziemassvētkos, nopērkot viņam datoru. Tā savu stāstu Bez Tabu iesāka kundze, kurai dāvanas pirkums beidzas bēdīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eva, nopirkusi “kaķi maisā”

Datoru aksesuāru veikals, skatos, ka uz letes stāv dators. 130 eiro. Cena likās vilinoša, piegāju klāt, jautāju kas un kā.

Pārdevējs preci, lai arī lietota un piederoša priekšniekam, lielījis kā labu esam. Ieslēgt gan nav gribējis, jo pa rokai neesot lādētāja. Kad tas atrasts, kaut kas nav labi ar rozeti.

Padoms Nr. 1

Nepērc “kaķi maisā”! Ja pārdevējs izvairās ieslēgt vai atļaut pārbaudīt preci, nepērc to!

Pārnākot mājas konstatēts, ka dators nav darba kārtībā. Nācies saukt meistaru, kuram samaksāts par remontu. Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve Sanita Gertmane atgādina, ka, pērkot preci “no rokas”, pircējs riskē ar visu.

Naudu un to, ka pārdevējs, ja pircējs nav gana vērīgs, var viņu apšmaukt. Dodamies uz pieminēto tirgotavu. Uz vietas ir cits pārdevējs, kurš apstiprina, ka tāds gadījums bijis.

Sieviete var nest datoru atpakaļ uz veikalu, visu sakārtos tā, lai tas darbotos kā nākas. Bet sieviete jau paspējusi izmest “papīru”, kuru tai iedevis pārdevējs.

Padoms Nr. 2

Nekad nemet ārā čeku vai citu pirkuma apstiprinošu dokumentu! Tas palīdzēs pierādīt darījumu!

Ja arī ir pirkta lietota prece, kura beigu beigās atsakās darboties, tomēr pastāv iespēja sarunām par remontu. Galvenais nenokārt degunu.

Padoms Nr.3

Ja ar nopirkto preci ir problēma, ej pie pārdevēja, runā un, ja vajag, raksti oficiālu pretenziju, kuru viņam iesniedz.

Speciālisti iesaka, – pirms pirkt lietotu preci, tomēr vajadzētu padomāt, vai tomēr lētāk nebūs, ja pirkumu atliks, mēģinās atlicināt vairāk naudas un iegādāsies jaunu.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl